Victoria Sunshine poddaje się opiece DP Diva

Długonoga brunetka Victoria Sunshine debiutuje w najnowszej scenie DP Diva. Victoria występuje w 'Slender Hottie Victoria Sunshine First Airtight DP’ razem z Johnem Strong, Ramonem Nomarem oraz Rome Major’em.

'

W blado różowej bieliźnie, białych pończochach i zielonych obcasach Victoria Sunshine kusi Johna, Ramona i Rome’a, którzy zostają przywitani grupowym obciąganiem. Dalej dziurki Victorii dostają porządny trening, jak tylko na zmianę zabierają się za nie John, Ramon i Rome, prowadząc do szczelnego wypchania wszystkich otworów Victorii. Scena zawiera dużo podwójnej penetracji i kończy się wieloma wytryskami na twarz aktorki.

„Podobały mi się te doznania i intensywność.” powiedziała Victoria. „John Strong, Ramon Nomar i Rome Major byli niesamowici we współpracy, oni naprawdę staneli na wysokości zadania. Wielkie podziękowania dla Maestro Claudio za kolejną niesamowitą scenę! Tego nie można przegapić!”

Reżyser Maestro Claudio był szczęśliwy, że Victoria wróciła na jego plan. Powiedział: „Zrobiła niesamowitą scenę dla PervCity i tym razem nawet przeszła samą siebie dla DP Diva. Oprócz tego, że Victoria jest świetną wykonawczynią, jest również oszałamiająca, jej wysokie i smukłe ciało sprawia, że wygląda jak supermodelka, kiedy występuje na planie, a jej uroczy brytyjski akcent dodaje klasy jej występom.”

Slender Hottie Victoria Sunshine First Airtight DP’ jest dostępne jedynie na DPDiva.com.

Śledźcie Victoria SunshineJohn StrongRamon Nomar, Rome Major i Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę, DPdiva.com oraz śledźcie ją na Twitterze i Instagramie, aby znaleźć więcej akcji z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.