Victoria Sunshine debiutuje w PervCity

Wysoka i szczupła, nowa twarz w branży, Victoria Sunshine debiutuje dla PervCity. Wyreżyserowana przez Maestro Claudio i wydana w 4K scena „BBC Anal for Skinny Starlet Victoria Sunshine” łączy Victorię z Isiahem Maxwellem.

Brytyjska piękność, Victoria Sunshine, nie może się doczekać akcji i pokazuje swoje ciało w krótkim wywiadzie przed sceną. Isiah Maxwell jest również podekscytowany i szybko zabiera się do pracy nad Victorią za pomocą oralu. Victoria nie pozostaje dłużna i daje Isiahowi footjob oraz niechlujnego loda, zanim ten zabierze się za naprzemienną penetrację jej wszystkich dziurek. Victoria kończy swoją debiutancką scenę z analnym creampie.

„Moja pierwsza współpraca zarówno z Isiah Maxwell jak i PervCity była absolutną przyjemnością pod każdym względem!” ekscytowała się Victoria. „Uwielbiam anal, a Isiah zdecydowanie wie jak wykorzystać swoje ciało. Miałam niesamowite doświadczenie i nie mogę się doczekać powrotu!”.

Weteran Isiah Maxwell był pod wrażeniem Victorii, komentując: „Powiem, że Victoria jest silną kochanką, co oznacza, że jej obecność jest natychmiast odczuwalna, gdy włącza się kamera. Ta scena była naszym pierwszym spotkaniem i wiedziałem, że będzie dobrze. Claudio sfilmował nas i uchwycił prawdziwą intymność w pierwotnej formie. Victoria zdecydowanie błyszczy przez całą tę scenę”.

„Mimo, że jest bardzo nowa w biznesie, Victoria jest już niesamowitą wykonawczynią”, stwierdził reżyser Maestro Claudio. „Jej wygląd jest niezwykle pociągający, a jej seksualność jest intensywna, naprawdę zrobiła znakomitą scenę. Jej świetny występ na PervCity sprawił, że wkrótce potem zdecydowałem się sprowadzić ją do DP Diva i jestem bardzo zadowolony, że to zrobiłem.”

BBC Anal for Skinny Starlet Victoria Sunshine został wydany w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledź Victorię Sunshine, Isiaha Maxwella, PervCityMaestro Claudio na Twitterze, PervCityMaestro Claudio na Instagramie, oraz odwiedź PervCity.com aby zaspokoić swoje wszystkie perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.