Valentina Bellucci zdobywa dwa duże osiągnięcia na Pornhub

W tym miesiącu Valentina Bellucci świętuje doniosłe osiągnięcie jako wykonawczyni na Pornhub: zgromadziła ponad 25 000 subskrybentów oraz prawie 25 milionów wyświetleń jej 75+ filmów na Pornhubie.

'

Gwiazda filmów dla dorosłych i twórca treści, Valentina Bellucci, aby uczcić swoje osiągnięcie, planuje jeszcze w listopadzie wydać pełną 30-minutową scenę za darmo dla swoich subskrybentów Pornhub. Będzie to zapierającą dech w piersiach scena POV, którą niedawno nakręciła na Florydzie.

„Dziękuję wszystkim lojalnym fanom, zwolennikom i okazjonalnym widzom, którzy natknęli się na moją stronę Pornhub i poświęcili czas na oglądanie moich filmów, poznanie mnie lepiej i subskrybowanie. Dzięki temu Pornhub uznał moje osiągnięcia za pomocą pudełka z prezentami!” powiedziała Bellucci o tym zaszczycie.

Jak to jest w zwyczaju przy takim poziomie sławy na Pornhub, firma wysyła specjalne pudełko z prezentami dla egzotycznej włoskiej piękności, wypełnione markowymi towarami, aby pokazać swoje uznanie dla jej poświęcenia, ciężkiej pracy i sukcesu.

Bellucci, która zaczęła profesjonalnie kręcić filmy dla dorosłych w 2020 roku, w ciągu ostatnich dwóch lat nakręciła około 50 scen dla najlepszych producentów w branży, a także kolejne 45 scen dla jej włąsnego studia Step House.

„Byłam tak niewiarygodnie szczęśliwa w ciągu ostatnich kilku lat i chciałabym usiąść i pomyśleć o tym, jak wiele osiągnęłam do tej pory jako wykonawczyni, reżyserka i producentka, ale po prostu idę dalej – bycie zajętą i robienie filmów jest tym, co przynosi mi radość – i jestem tak niewiarygodnie szczęśliwa, że mam tak niesamowitą bazę fanów, która wspiera moją pracę. Nie mogłabym tego zrobić bez Was!” powiedziała Bellucci.

Śledź Valentinę Bellucci na Twitterze i subskrybuj jej OnlyFans. Wszystkie linki Valentiny są dostępne na stronie allmylinks.com/valentinabellucci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.