Valentina Bellucci powraca do Pawged

Włoska gwiazda Valentina Bellucci daje fanom czarujący występ w swojej najnowszej, trzeciej dzikiej scenie dla Pawged, gdzie bierze Milana Ponjevica na seksowną przejażdżkę.

'

Round Booty PAWG Valentina Bellucci Dicked Down’ jest to już trzecia scena Valentiny Bellucci dla Pawged w tym roku, co nie pozostawia wątpliwości, że włoski temperament i uroda gwiazdy zdecydowanie przypadł członkom strony do gustu. W swojej najnowszej scenie, Valentina jest cała w olejku i gotowa, aby zabrać Milana Ponjevica na rodeo, w którym rolę główną gra jej perfekcyjna, okrągła dupeczka.

„Zobaczcie wszyscy moją najnowszą scenę dla Pawged – wypełnioną zabawą przygodę, w której fani mogą być naprawdę blisko i osobiście ze mną”, powiedziała Bellucci. „Jestem zaszczycona, że mogę powrócić na kolejną rundę zabawy z moim wielkim tyłeczkiem i zapraszam fanów do przyłączenia się do mnie i wzięcia udziału w zabawie!”.

Round Booty PAWG Valentina Bellucci Dicked Down’ jest dostępne na stronie pawged.com.

Jest to trzecia scena dla Pawged z udziałem Bellucci, która zadebiutowała na początku tego roku w ’Euro Pawg’ i ’Behind the Booty’. Fani mogą zobaczyć jej pełny dorobek na jej oficjalnej stronie modelki Pawged.

Śledźcie Valentinę Bellucci na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans. Wszystkie linki Valentiny są dostępne na stronie allmylinks.com/valentinabellucci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.