True Lesbian od Adult Time dociera do sedna skandalu

Oryginalna seria Adult Time True Lesbian dociera do sedna sprawy wraz z premierą „How Do You Know?”, serialu Bree Mills inspirowanego prawdziwymi doświadczeniami, wyreżyserowanego przez Stellę Smut.

Historia podąża za Phoebe (Anna Claire Clouds), znaną aktorką, która przechodzi przez głośne publiczne upokorzenie po tym, jak jej chłopak zostawił ją dla swojej asystentki. Utrzymując niski profil, Phoebe nie jest rozbawiona, gdy koleżanka z jej firmy PR, Piper (Laney Grey), wpada z pomysłem, by znów znalazła się na topie – szczególnie, gdy skandal w tabloidach Phoebe nie jest tym, czym się wydaje…

How Do You Know?” jest dostępny na TrueLesbian.com i na platformie Adult Time na AdultTime.com, domu najobszerniejszego katalogu nagradzanych treści – z dostępem do ponad 340 kanałów, 60 000 scen i 8 nowych wydań dziennie – wszystko w jednej subskrypcji.

Śledźcie na Twitterze Annę Claire Clouds @annaclairecloud, Laney Grey @laney_greyx3 i Adult Time @Adulttimecom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.