Transfixed zanurza się w pożądaniu z 'Fish Out of Water’

Studio Transfixed od Adult Time przedstawia nową scenę dostępną dla członków strony, „Fish Out of Water”, z dwoma syrenami które poszukują nowych przygód i odkrywają wcześniej niedostępne dla nich rozkosze.

'

Dwie piękne syreny, Kasey Kei i Jewelz Blu, płyną w poszukiwaniu przygód, kiedy zauważają legendarne zaczarowane perły, tajemniczy skarb, o wielkiej mocy. Perły mają moc przeniesienia syren do dowolnego zbiornika wodnego na świecie, duet postanawia zaryzykować w efekcie czego trafiają do basenu w ludzkim świecie.

Chętne do zwiedzania, wychodzą z basenu i odkrywają, że każda z nich stoi na nogach… ich syrenie ogony zostały zastąpione przez ludzkie nogi. Ale to nie wszystko, mają też nowe części ciała pomiędzy swoimi nogami! Dalsza eksploracja ujawnia, że dotykanie tych części sprawia, że czują przyjemne ciepło i mrowienie… i jest im dobrze. Dla tych dwóch syrenek radość z życia dopiero się zaczyna!

Michael Vegas, który wraz z Siouxsie Q. współreżyserował tę wodną opowieść, był zachwycony: „Co za przygoda. Byłem naprawdę szczęśliwy, że mogłem wykorzystać moje umiejętności i sprzęt do nurkowania, aby uzyskać kilka niesamowitych podwodnych ujęć z naszymi dwiema aktorkami i naszym profesjonalnym trenerem syren i podwodnych modeli.”

„Kasey i Jewelz stworzyły wspaniałe płetwiaste przyjaciółki. Grały syreny z takim autentycznym zachwytem i entuzjazmem, że łatwo było się zgubić w ich lagunie. A cała ekipa Monster Mouth była na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wsparcie dla naszych modelek, aby upewnić się, że dzień był niczym innym, jak tylko gładkim żeglowaniem. Minus część, w której obudowa podwodnej kamery przeciekała!”

Siouxsie Q. powiedziała: „Od lat interesuję się syrenami i tym, jak narracje o nich mogą być metaforami dla pracy seksualnej, tożsamości queer i płynności płci – więc otrzymanie możliwości przeniesienia tej opowieści do Adult Time jest spełnieniem marzeń. Możliwość nakręcenia prawdziwego 'syreniego porno’ z tymi niesamowitymi aktorkami wydaje się być kulminacją pomysłu, który „Transfixed” realizuję od ponad dekady. Dziękuje Bree i naszym zespołom przed i poprodukcyjnym za umożliwienie tego wszystkiego.”

„Podobało mi się kręcenie 'Fish Out of Water’ dla Transfixed z Kasey Kei,” powiedziała Jewelz Blu. „To był magiczny dzień na planie, kiedy mogłyśmy zagrać syreny i wprowadzić do życia absolutną fantazję. Kasey była marzeniem do pracy i absolutnym aniołem, a nasza scena seksu była tak gorąca i pełna pasji i parnej chemii. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to obejrzą!”.

Kei dodała: „To może być najbardziej zabawna scena, jaką miałam! To było takie wyjątkowe doświadczenie grać syrenę z Jewelz. Ona jest również super gorąca i to było takie seksowne występować z nią. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam nakręcić tę scenę. Myślę, że na kamerze widać, jak bardzo wszystko mi się podobało!”.

Jeśli chcesz lepiej poznać urocze syrenki, śledź Kasey Kei na Twitterze i Instagramie, i sprawdź allmylinks.com/callmekaseykei dla wszystkich jej linków. Śledź Jewelz Blu na Twitterze i Instagramie. Wszystkie linki Blu są dostępne na stronie beacons.ai/jewelzblu.

„Fish Out of Water” jest dostępny dla członków Transfixed.com.

Śledź @transfixedcom oraz @Adulttimecom na Twitterze, aby być na bieżąco z ich wszystkimi produkcjami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.