Transfixed wprowadza nową luksusową serię MUSES

Adult Time ujawnia prawdziwe pragnienia swoich supergwiazd trans w luksusowej serii pokazowej od Transfixed, MUSES, wraz z wydaniem pierwszego odcinka, „Khloe Kay”, dostępnego od wczoraj na Transfixed i AdultTime.

'

Khloe Kay” to oszałamiająca konfekcja różowej i złotej dekadencji – elegancko surrealistyczne spotkanie przy herbatce posypane prawdziwymi słodyczami, a także balonami, świecami i co najważniejsze, elektrycznym trzaskiem namiętności w powietrzu pomiędzy Kay i uroczą Jane Wilde.

„Transfixed było prawdziwie transformującym doświadczeniem w mojej karierze. Widząc tak integracyjną społeczność aktorek, które spotykają się, aby stworzyć sztukę pozytywną dla seksu, odnowiło to moją wiarę w misję Adult Time, aby robić porno inaczej”, powiedziała Bree Mills, reżyserka serii i główny dyrektor kreatywny Adult Time.

„Jako sposób na uhonorowanie tych, którzy naszym zdaniem wyróżnili się jako ambasadorzy naszej marki, uruchamiamy ekskluzywną serię na Transfixed o nazwie MUSES, gdzie każdego miesiąca odsłaniamy nową muzę i luksusową scenę, którą wspólnie opracowaliśmy”.

Dla Khloe Kay, bycie wybranym jako inauguracyjna muza serii było spełnieniem marzeń: „Jestem częścią Transfixed od samego początku, więc kiedy Bree przyszła do mnie z tym pomysłem, było to dla mnie tak wyjątkowe. Jestem niezwykle zaszczycona, że zostałam wybrana jako pierwsza w historii MUSE!”

„Dano mi pełną kontrolę twórczą i wiedziałam, że po prostu muszę mieć Jane Wilde jako moją partnerkę. Chciałam, aby moja scena była bardzo hiper-lesbijska i pełna pasji, a nasza ekranowa chemia właśnie to pokazała! Naprawdę nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą moją różową fantazję wprowadzoną w życie. Ta scena ma tak specjalne miejsce w moim sercu.”

Jane Wilde dodała, że „byłam tak podekscytowana, kiedy dowiedziałam się, że Khloe wybrała mnie na swoją partnerkę do sceny MUSE. Plan zdjęciowy został absolutnie przekształcony w coś tak pięknego, a nasza scena była prawdopodobnie jedną z moich ulubionych, jakie kiedykolwiek zrobiłam. Mamy razem wspaniałą chemię i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć reakcję wszystkich na tę scenę! Wiem, że będzie ona niesamowita”.

Śledź @transfixedcom i @Adulttimecom na Twitterze, aby uzyskać więcej informacji na temat ich produkcji. Aby mieć dostęp do najlepszych scen kina dla dorosłych dołącz do AdultTime.com, aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do ponad 320 kanałów, 59 000 odcinków i 8 nowych wydań dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.