Transfixed prezentuje nowy odcinek MUSES z Evą Maxim

Ekskluzywna seria MUSES od Transfixed świętuje wrzesień przedstawiając swoją najnowszą gwiazdę, Evę Maxim, w przepięknej luksusowej scenie inspirowanej mitologią z gościem specjalnym, ambasadorką Pornhub Kirą Noir.

'

Seria MUSES od Transfixed charakteryzuje się stylem przedstawiającym wielki polot i przepych, który zdecydowanie widać w najnowszej odsłonie serii z Evą Maxim w roli głównej. Skąpane w ciepłym, złotym tle, Maxim i Kira Noir są greckimi boginiami otulonymi sobą w intymnej scenie, która podkreśla zaciętą, emocjonalną intensywność, jakiej zwykle nie widuje się u typowych erotycznych parach.

„Czułam się jak prawdziwa bogini filmując tę scenę. Przekroczyła ona wizję, jaką miałam dla tego projektu”, powiedziała Maxim o ich nieskrępowanej sesji zdjęciowej. „To było niesamowite widzieć, jak fantazja wchodzi w życie. To jest zdecydowanie moja ulubiona scena”.

Scene znajdziecie na transfixed.com.

Śledź Evę Maxim na Twitterze i Instagramie i dołącz do jej OnlyFans. Wszystkie jej linki społecznościowe można znaleźć na stronie allmylinks.com/eva-maxim.

Więcej o Kirze Noir znajdziecie na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać więcej jej pikantnych treści, odwiedźcie jej OnlyFans. Wszystkie linki Kiry znajdziecie pod adresem linktr.ee/TheKiraNoir.

Aby uzyskać więcej informacji i wiadomości o produkcji MUSES, śledź @transfixedcom i @Adulttimecom na Twitterze i dołącz do AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.