Transfixed ogłasza premierę swojego pierwszego filmu, Office Ms. Conduct

Studio Transfixed od Adult Time z dumą przedstawiło wydanie swojego pierwszego pełnometrażowego filmu 'Office Ms. Conduct’, w którym występują najbardziej znane i poszukiwane w branży wykonawczynie trans.

'

Nowa stażystka (Jane Wilde) zaczyna swój pierwszy dzień w biurze i jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że wszyscy (Emma Rose, Ember Snow, Kira Noir, Ariel Demure, Korra Del Rio, Jewelz Blu) pieprzą się w nim ze sobą za zamkniętymi drzwiami. Kiedy Jane konfrontuje nieuchwytną właścicielkę firmy (Jade Venus) o tym, co się dzieje, ta jest wściekła, że zabawy seksualne mają miejsce w jej biurze… bez jej udziału!

Jane Wilde świetnie się bawiła podczas sesji zdjęciowej: „Jestem tak zaszczycona, że zostałam wybrana do roli głównej w pierwszym w historii filmie Transfixed. Fabuła jest tak przezabawna. Naprawdę uważam, że ludzie będą zszokowani i zaskoczeni tym, jak bardzo wszyscy w obsadzie są utalentowani w komediowym wyczuciu czasu. Byłam super podekscytowana możliwością pracy ze wszystkimi z obsady i z ekipą i nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą!”.

Dla Korry Del Rio, „Kręcenie 'Office Ms. Conduct’ było niesamowite. To zawsze jest tak satysfakcjonujące, ponieważ Transfixed to zdecydowanie moja ulubiona firma produkcyjna. Wszystko jest zawsze bardzo profesjonalne i w najbardziej komfortowym otoczeniu, na jakie można liczyć w tej branży. Zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, co inspiruje mnie by wnieść też trochę od siebie.”

Jewelz Blu zachwyciła się, „To było takie wspaniałe być częścią pierwszego filmu Transfixed. Naprawdę lubię być na planie z Bree Mills i kocham wszystkie talenty, które były zaangażowane. To było bardzo zróżnicowane i zabawne. Byliśmy tam po prostu po to, aby dobrze się bawić i wprowadzić tę historię w życie. Jestem naprawdę podekscytowana, że wszyscy będziecie mogli to zobaczyć!”.

Ember Snow powiedziała: „To jest przezabawny film! Uwielbiam improwizację, ponieważ jesteśmy właściwie wolne, aby robić i mówić to, co chcemy. Fajnie było to nagrywać i było to bardzo zabawne i rozrywkowe. Musicie to obejrzeć.”

Jade Venus również cieszyła się, że była częścią sesji zdjęciowej, mówiąc: „Czuje się naprawdę dobrze będąc częścią 'Office Ms. Conduct’. w Transfixed czuję się jak w domu i uwielbiam dla nich pracować. Nie mogłam się doczekać pracy z Jane Wilde i myślę, że wybrali niesamowitą obsadę. Uwielbiałam wszystkich którzy zagrali w tym filmie”.

Dla Emmy Rose: „Świetnie się bawiłam, kiedy pracowałam nad pierwszym filmem Transfixed, 'Office Ms. Conduct’. Jestem szczęśliwa i podekscytowana tym, że to się dzieje i wszyscy teraz mogą to zobaczyć.”

Ariel Demure powiedziała: „To będzie epicki film, nic co do tej pory nie zostało nagrane w Transfixed tej wielkości. Zdecydowanie warto będzie to obejrzeć.”

Kira Noir dodała: „Jestem tak szczęśliwa i dumna, że mogę być w pierwszym filmie Transfixed. To będzie niesamowite i naprawdę, naprawdę gorące, więc nie mogę się doczekać, aż wszyscy inni też go zobaczą.”

„Chcę podziękować naszej niesamowitej obsadzie i ekipie, na czele z Siouxsie Q i Michaelem Vegasem, za zebranie się razem, aby nakręcić to, co było jednym z najlepszych doświadczeń na planie, jakie miałem w 2022 roku”, dodała reżyserka Bree Mills. „Nie mogę się doczekać, aż fani obejrzą ten film!”.

Odwiedźcie transfixed.com, aby zobaczyć ich pierwszy pełnometrażowy film.

Aby dowiedzieć się więcej o Transfixed, śledźcie @transfixedcom oraz @Adulttimecom na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.