Transfixed ogłasza Ariel Demure jako ich październikową uwodzicielską MUZĘ

Studio Transfixed należące do Adult Time ogłasza, że ich luksusowa seria MUSES, „odsłaniająca pragnienia naszych ulubionych aktorek trans”, wybrała Ariel Demure jako swoją październikową MUZĘ.

CaliTeens

Reżyserka Stella Smut idzie na całość w najnowszej scenie MUSES, przedstawiającej Ariel Demure z gościem specjalnym Kenzie Anne, ubierając duet w przylegające do ciała rubinowo czerwone suknie z cekinami, jako hołd w stronę klasycznego filmu ’Mężczyźni wolą blondynki’ z 1953 roku i jego otwierającej sekwencji muzycznej z Marilyn Monroe i Jane Russell, ’Two Little Girls from Little Rock’.

„Praca nad sesją Ariel Demure dla MUSE była spełnieniem moich marzeń! Dorastałam oglądając musicale z udziałem Marilyn Monroe i Jane Russell, śpiewając piosenkę, na którym oparta jest ta scena, zdecydowanie zbyt często pod prysznicem,” powiedziała Smut. „Możliwość wyreżyserowania i nagrania tego dla Ariel to był zaszczyt. Ariel Demure jest muzą wszystkich muz. Jest tak szalenie utalentowana, zabawna i piękna. Jest po prostu szalenie inteligentnym i przyziemnym człowiekiem. Bycie byłym dzieckiem teatru i naturalną dziwką Broadwayu sprawiło, że ten projekt był o wiele bardziej zabawny do nakręcenia i mam nadzieję, że fanom spodoba się tak samo jak nam.”

„Pod wieloma względami ta scena była całkiem dosłownie spełnieniem marzeń. Niemal natychmiast, gdy dowiedziałam się o projekcie MUSES, wiedziałam, co chcę zrobić, gdy będę za sterami” – zachwyciła się Demure. „Hołd dla kultowego filmu Mężczyźni wolą blondynki, w którym wystąpiły Jane Russell i Marilyn Monroe, był moim celem od lat”.

„Kenzie Anne, wizualnie, jest bez wątpienia naszą współczesną Marilyn Monroe, a stanowcze, nieustępliwe podejście panny Russell jest czymś, do czego zawsze dążyłam. Ten projekt jest jednym z moich koronnych osiągnięć i mam nadzieję, że fani doceniają go tak samo jak ja, za możliwość bycia jego częścią” – podsumowała Demure.

Tą wyjątkową scenę znajdziecie na transfixed.com.

Śledźcie Ariel Demure na Twitterze i Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans, aby uzyskać więcej jej gorących treści.

Penthouse Pet Roku 2021, Kenzie Anne można znaleźć na Twitterze i Instagramie oraz na OnlyFans.

Aby dowiedzieć się więcej o MUSES, śledźcie @transfixedcom i @Adulttimecom na Twitterze oraz dołączcie do AdultTime.com, aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do Transfixed i ponad 350 innych kanałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.