Transfixed łagodzi napięcie w „Ease Your Stress”

Popularne studio od Adult Time, Transfixed ogłasza swoją najnowszą kojącą nową scenę wraz z premierą „Ease Your Stress”, gdzie pełny relaks i uwolnienie od stresu zapewnia Ariel Demure i Whitney Wright

Ariel Demure gra zestresowaną reżyserkę film, która odwiedza masażystkę Whitney Wright w potrzebie uwolnienia się od stresu i zrelaksowania. Kiedy Ariel zaczyna reagować na uspokajającą pracę masażystki, Whitney oferuje zaawansowaną metodę opieki terapeutycznej: masaż tantryczny.

„To było moje pierwsze spotkanie z Whitney i nie zawiodła mnie” – powiedziała Demure o ich inauguracyjnej scenie razem. „Praca z nią była tak zabawna i stworzyliśmy piękną parę”.

„Podobało mi się kręcić z Ariel! To była moja druga scena tego dnia, ale mieliśmy dużo zabawy nagrywając ją i poprawiając scenariusz”, powiedziała Whitney Wright. „Ona ma takie wspaniałe nastawienie i nie mogę się doczekać, aby znowu z nią nagrywać!”.

„Jedną z moich ulubionych rzeczy w Transfixed jest możliwość wykorzystania studia do łączenia w pary talentów, które wiem, że będą miały ognistą chemię” – dodała producentka Bree MIlls. „Whitney jest ulubienicą fanów Adult Time od lat, a Ariel jest jedną z naszych przełomowych gwiazd, więc zebranie ich razem było zdecydowanie na mojej liście”.

Znajdź najnowsze tytuły Transfixed na Transfixed.com i na platformie streamingowej AdultTime.com.

Śledź na Twitterze Ariel Demure @ArielDemure i Whitney Wright @whitneywrightx, Ariel możesz również śledzić na Instagramie. Aby uzyskać dostęp do większej ilości niegrzecznych treści gwiazd, zasubskrybuj ich OnlyFans: Ariel Demure i Whitney Wright.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.