Tori Easton jest w świetle reflektorów jako najnowsza Muza Transfixed

Studio Transfixed z dumą prezentuje swoją najnowszą błyszczącą gwiazdę, Tori Easton, w nominowanej do nagród serii 'Muses’ w scenie, która od początku do samego końca przedstawia jej skryte fantazje.

Insane Coeds

Wyreżyserowana przez Stellę Smut, scena z przepiękną plażą w tle oferuje widzom beztroski i wyluzowany klimat wzdłuż piaszczystego brzegu, z Tori Easton w seksownych, zalanych słońcem pozach, podczas gdy fale oceanu rozbijają się wokół niej. Namiętność wybucha, kiedy Tori nawiązuje znajomość z gościem specjalnym Charlotte Sins i konsumują swój nowo odkryty związek w pobliskim sklepie surfingowym.

„Byłam zaszczycona, kiedy poproszono mnie o bycie częścią nowej serii Muses od Transfixed i możliwością napisania własnej fantazji,” zachwyciła się Easton. „Jestem bardzo podekscytowana, aby wszyscy zobaczyli, jak Bree Mills i Stella Smut sprawiły, że moja wizja stała się rzeczywistością!”.

„Byłam zaszczycona i podekscytowana, że Tori wybrała mnie na swoją partnerkę w Muses,” zachwyciła się Sins. „Poznanie jej i bycie częścią jej wizji poprzez to doświadczenie było niezapomniane!”.

„Muses Tori było tak satysfakcjonujące do nakręcenia,” dodał Smut. „Będąc rodowitą mieszkanką Los Angeles, która jest zakochana w oceanie i wszystkim, co się z nim wiąże, nakręcenie sporej części tego materiału na plaży przy zachodzie słońca było naprawdę fajnym doświadczeniem, które przyniosło oszałamiające rezultaty wizualne. Tori i Charlotte wyłaniające się z mglistego, złotego słońca były naprawdę wspaniałym akcentem w i tak już wspaniałym projekcie. Mam nadzieję, że fani wspólnie z Tori i Charlotte poczują tę atmosferę.”

Scene znajdziecie na transfixed.com.

Śledźcie Tori Easton na Twitterze, wszystkie jej linki znaleźć można na linktr.ee/ToriEaston.

Aby dowiedzieć się więcej o ’MUSES’, śledźcie@transfixedcom oraz @Adulttimecom na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.