Tommy King powraca na trzecią rundę w PervCity

Analna pasjonatka Tommy King nie może pozostać z dala od PervCity, ponieważ powraca z kolejną nową sceną analną. Tommy występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie 'Intense Anal and Foot Worship for PAWG Tommy King’ z Michaelem Stefano.

 

Tommy King po raz kolejny powraca do PervCity, a to oznacza tylko jedno, jej poprzednie występy wyraźnie spodobały się fanom, a PervCity jest bardziej niż szczęśliwe, aby dostarczyć im jeszcze więcej scen z udziałem aktorki.

Już od samego początku, jak tylko usiądzie na kanapie, Tommy jest gotowa i czeka na Michaela Stefano, który zaczyna od ubóstwiania jej stóp. W zamian ona robi nimi dobrze Michaelowi, po czym oboje wymieniają się oralnymi przyjemnościami i zdecydowanie nie chodzi tutaj o miłe słówka. Jednak wszyscy wiedzą, że Tommy powróciła do PervCity, ponieważ liczy na solidny seks analny, który Michael jest bardziej niż szczęśliwy, aby jej zaoferować.

„PervCity było moją pierwszą profesjonalną sesją zdjęciową i wiedziałam, że zawsze będę chciała do nich wrócić” – komentuje Tommy. „Mój trzeci raz był równie wspaniały jak pierwszy i jestem podekscytowana, aby powrócić po raz czwarty!”.

Współpracujący z gwiazdą Michael Stefano był zadowolony z ponownej współpracy z Tommy. Skomentował, „Tommy King jest absolutną perfekcją i najwyższej klasy aktorką. Praca z nią jest super przyjemna i zawsze zostawia mnie z ochotą na więcej”.

Maestro Claudio tak powiedział o Tommy i jej występie, „Jej imię to King [ang. Król], ale właściwie powinno być Queen [ang. Królowa], bo ona naprawdę jest królową porno”.

Intense Anal and Foot Worship for PAWG Tommy King’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com

Śledźcie Tommy King, Michaela Stefano, PervCityMaestro Claudio, na Twitterze, PervCity oraz Maestro Claudio na Instagramie, a także odwiedźcie PervCity.com, aby spełnić wszystkie wasze perwersyjne potrzeby!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.