The Yes List zbliża Ryan Reid i Setha Gamble’a w 'Never Assume’

Adult Time stawia na prawdziwe interakcje z premierą 'Never Assume’, najnowszej pożądliwej sceny z udziałem Ryan Reid i Setha Gamble’a dla The Yes List, serii o seksie i komunikacji we współczesnym świecie.

'

Ryan Reid przedstawiona jest w ’Never Assume’ jako kobieta, która poznaje nowego mężczyznę, Setha Gamble i angażuje się w seksowną wymianę zalotnych wiadomości, które sygnalizują intymną więź. Seth otrzymuje radę od swojego współlokatora, aby wzmocnić asertywną grę wstępną, ale Ryan nie jest pod wrażeniem miłosnych intencji Setha i dochodzi między nimi do dyskusji na temat granic, zgody i tego, co ich podnieca – co prowadzi do skwierczącego spotkania poza ich najśmielszymi wyobrażeniami.

“Mamy ogromny wpływ na to, co dzieje się w świecie rozrywki dla dorosłych, zwłaszcza jeśli chodzi o to, jak ludzie kształtują swoje myślenie o seksie i seksualności. Nie odrywając się od rozrywki, ta seria portretuje realistyczne sytuacje, w których bohaterowie uczą się, jak komunikować się i tworzyć granice. Mamy nadzieję, że nasi widzowie polubią te historie i będą czerpać z nich inspirację w swoich rzeczywistych związkach.“  Powiedziała reżyser Bree Mills, która pełni również funkcję Dyrektora Kreatywnego w Adult Time. 

Znajdźcie The YES List – dostępne do pobrania lub streamingu – na platformie Adult Time pod adresem AdultTime.com, domu najobszerniejszego katalogu nagradzanych treści – z dostępem do ponad 360 kanałów, 61 000 scen i 8 nowych premier dziennie – wszystko w ramach jednej subskrypcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.