Texas Patti idzie na całość w DP Diva

Popularna niemiecka MILF Texas Patti występuje w swojej debiutanckiej scenie dla DP Diva. W wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie 'Messy Bukkake After Hardcore Double Anal for Horny MILF Texas Patti’ Texas występuje z Johnem Strongiem, Michaelem Stefano i Ramonem Nomarem.

'

Texas Patti uświetnia białą kanapę w seksownej, jasnoczerwonej bieliźnie, pokazując swoje wspaniałe ciało do kamery. John Strong, Michael Stefano i Ramon Nomar nie mogą się doczekać, aby dostać w swoje ręce gorącą MILF, która zaczyna zabawę od obciągania. Po tym jak jej usta mają już dość, Texas z przyjemnością zabiera swoje pozostałe dziurki na przejażdżkę, prowadzącą do podwójnego analu. Jej scena kończy się obfitym bukkake.

“W 2022 roku miałam wiele przeżyć, które nie tylko mogłam wykorzystać w mojej karierze, ale także bardzo mi się podobały” – powiedziała Texas. “Każdy kto mnie zna wie, że jestem uzależniona od analu i tym bardziej ucieszył mnie fakt, że sam wielki mistrz poprosił mnie o scenę w DP Diva. Moja decyzja była w 100% pewna, kiedy otrzymałam prośbę. Przede wszystkim praca dla Maestro to zawsze przyjemność, a obok zabawy zawsze można się nauczyć czegoś nowego. Mogę tylko gorąco polecić debiutantom współpracę z tą firmą, ponieważ wiele się uczysz, a także świetnie się bawisz.”

Texas kontynuowała: “Drugim powodem mojej zgody było to, że wiele zawdzięczam Claudio. Wspierał mnie od początku mojej kariery tutaj w USA. W skrócie, jest wspaniały i bardzo chciałabym wyprodukować całą serię z Maestro.”

Maestro Claudio, który wyreżyserował scenę z Texas skomentował, “Patti jest niezwykłą performerką i prawdziwą miłośniczką seksu. Ze swoim intensywnym i ekstremalnym występem dodała odrobinę europejskiego smaku do tej niezwykłej sceny.”

Messy Bukkake After Hardcore Double Anal for Horny MILF Texas Patti’ jest dostępne wyłącznie na DPDiva.com.

Śledźcie Texas Patti, Johna Stronga, Michaela Stefano, Ramona Nomara oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę DPdiva.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie, aby obaczyć więcej podwójnej penetracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.