TeamSkeet zdobywa nagrodę XBIZ dla Płatna Sieć/Firma Roku

TeamSkeet, wiodący producent wysokiej jakości filmów i serii erotycznych, został doceniony w zeszły weekend podczas gali rozdania nagród XBIZ 2023 zwycięskim trofeum w kategorii Płatna Sieć/Firma Roku.

'

Trofeum w kategorii Płatna Sieć/Firma Roku, to pierwsza wygrana należąca do grupy nagród Internet i Technologia dla TeamSkeet. Została ona przyznana w uznaniu intuicyjnej, bezpiecznej, niezawodnej i najnowocześniejszej sieci dostawcy usług premium/członkowskich, która stawia na pierwszym miejscu obsługę klienta i stały strumień nowych treści każdego dnia.

“Jesteśmy tak dumni z otrzymania tego branżowego wyróżnienia i jesteśmy tak wdzięczni XBIZ za przyznanie nam trofeum XBIZ w tym roku dla Płatnej Sieci/Firmy Roku,“ powiedział przedstawiciel TeamSkeet o tym wyróżnieniu.

“To takie wspaniałe potwierdzenie poświęcenia naszej firmy, aby zaoferować członkom TeamSkeet najwyższej jakości produkt, wydajność i doświadczenie online możliwe, wraz ze spokojem, że ich osobista prywatność i bezpieczeństwo online jest zawsze bezpieczne z nami“.

TeamSkeet, który w 2022 roku zdobył również nagrodę Pornhub dla Najpopularniejszej Sieci, może pochwalić się obszerną kolekcją erotyczną ponad 120 serii, zawierającą 9,100+ scen, które podkreślają talenty ponad 3,300 wykonawców, od amatorów do supergwiazd.

Odwiedźcie TeamSkeet.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie, aby dowiedzieć się więcej o nagradzanej sieci dla dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.