TeamSkeet zapowiada nowy film 'Deep Analysis’

TeamSkeet ogłasza nadchodzące wydanie filmu 'Deep Analysis’, thrillera tabu o mrocznych tajemnicach rodzinnych, cichych seksualnych skłonnościach i ukrytych erotycznych przyjemnościach, które wypływają na powierzchnię dzięki serii otwierających oczy sesji terapii grupowej.

Insane Coeds

Fabuła skupia się wokół elitarnej rodziny Von Skeet: Theodory (Theodora Day), Penelopy (Penny Barber), Tylera (Tyler Cruise), Jacka (Jack Vegas) i ich lokaja (Jay Crew). Biedna, zmagająca się z problemami rodzina Badcoxx – Aaliyah (Aaliyah Love), Coco (Coco Lovelock), Josh (Joshua Lewis) i Calvin (Calvin Hardy) – zgadza się pójść na terapię za namową Von Skeetów i wkrótce znajdują się w pułapce sieci objawień i szokujących niespodzianek na swojej drodze do samopoznania, kiedy ich koncepcje norm seksualnych zostaną na zawsze zredefiniowane.

Czteroodcinkowy tytuł zadebiutuje jako film fabularny dla członków Premium sieci TeamSkeet pod koniec listopada, a wkrótce zostaną potwierdzone dokładne daty premiery każdej z czterech scen i wydania rozszerzonego, które będzie również zawierać materiały zza kulis.

„Z przyjemnością przedstawiamy 'Deep Analysis’ naszym członkom TeamSkeet i MYLF, który został zainspirowany kultowymi klasykami, takimi jak 'Cruel Intentions’ i 'The Mothman Prophecies'”, powiedział przedstawiciel firmy TeamSkeet. „To idealny film, w który można się otulić, gdy zmierzamy do sezonu świątecznego… jeśli szukasz na chwilę ucieczki od szaleństwa, wymknij się i oglądaj go razem z nami!”.

Odwiedźcie TeamSkeet.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.