TeamSkeet przygotowuje się na Halloween z 13 nowymi scenami i specjalną promocją

TeamSkeet przygotowuje Halloweenowy kociołek pełen nowych scen z najpopularniejszych serii marki, plus wprowadza specjalną Halloweenową promocję dla nowych członków.

'

TeamSkeet, zwycięzca nagrody Pornhub w 2022 roku dla Najpopularniejszej Sieci, może pochwalić się obszerną kolekcją erotyczną ponad 100 serii dla dorosłych, a 13 z nich dostarcza w tym roku nowe sceny o tematyce Halloween:

Dad Crush prezentuje ’The Beauty and The Nerdy’, opowieść o dwóch hałaśliwych siostrach (Laney Grey i Minxx Marley) z zakłopotanym ojczymem (Brad Newman), który wiecznie próbuje trzymać je z dala od kłopotów za pomocą ustrukturyzowanej dyscypliny… plus klaps lub dwa!

Bad MILFs uczy w 'A Satisfying Lesson’ kiedy Carmela Clutch łapie pasierbicę Lacy Tate z jej chłopakiem (Duncan Saint).

Freaky Fembots oferuje idealną ucztę na Halloween w ’My Trick or Treat Fembot’, z udziałem Whitney Wright przebranej za seksownego króliczka dla samotnego Jacka Vegasa – teraz Jack ma króliczka do pomocy przy dekorowaniu, rozdawaniu cukierków i zabawie w Halloween.

Shoplyfter Mylf przedstawia ’Case No. 6615399 – The Perfume Thief’, w któej Ophelia Kaan zostaje przyłapana na podkradaniu perfum – tego samego rodzaju, który używa kochanka jej męża – przez oficera ds. zapobiegania stratom Doriana Del Isla.

Family Strokes ukazuje dwójkę przyrodniego rodzeństwa (Reese Robbins i Tyler Cruise), którego macocha Sophia Locke odkrywa, że figle wymknęły się spod kontroli w ’Boobs and Dicks’.

Exxxtra Small płaci rachunki dzięki odrobinie drobnej pomysłowości, kiedy Mira Monroe namawia właściciela domu Erica Dikkersuna na bardzo specjalną wymianę towarów i usług w ’Cosplaying for Rent’.

Sis Loves Me daje fanom ’A Halloween to Remember’, kiedy Kimmy Kim musi zostać w domu i rozdawać cukierki zamiast iść na huczną imprezę, ale przyrodni brat Jay Rock mówi, że zawrze z nią umowę, aby ją zastąpić, jeśli bardzo tego chce…

Daughter Swap zmienia się w opowieści o cudach w noc sylwestrową, w której występują Keira Croft, Penelope Woods, Calvin Hardy i Jack Vegas w ’This is Halloween’.

FreeUse Fantasy roznieca upiorną fantazję na Halloween, kiedy duch ojczyma Petera Fitzwella pozostaje i kontynuuje swoją drogę z pasierbicami Armani Dream, Gaby Ortega i Nicky Dom w ’Freeuse Ghost’.

Perv Mom czyni magię za dotknięciem różdżki, kiedy Jessica Starling zaprasza swoją przyjaciółkę Kenzie Love na kilka sztuczek, a pasierb Jessiki Allen Swift włącza się do akcji w ’The Magician’s Assistant’.

Teen Pies serwuje ’Cum Me Up Before You Go’, opowieści o niespokojnych nocach, które stają się lepsze dzięki kofeinie i wytryskom – w rolach głównych Alexa Kiss i Nicky Rebel.

Hijab Hookup oferuje ’Late to the Party’ gdzie Babi Star pozwala swojemu nowemu współpracownikowi (Donnie Rock) nauczyć ją jak lepiej zaaklimatyzować się w swojej pracy i stać się bardziej towarzyską… i otwartą dla innych.

No i na koniec, pełnometrażowy film ’The Summoning’ który trafił do TeamSkeet Features. Gwiazda TeamSkeet Leana Lovings spotyka mrocznego ducha, który podąża za nią po otrzymaniu tajemniczego naszyjnika oraz ma obsesję na punkcie potężnego notatnika. W filmie występują również Mandy Waters, Sergeant Miles, Nicky Rebel, Joshua Lewis, Macy Meadows, Peter Green, Vivianne DeSilva i Krissy Knight.

Jeśli nie jesteś członkiem Team Skeet, przez najbliższe cztery dni dostępna jest specjalna promocja na Halloween, która pozwala na dostęp do wszystkich ich treści za nawet 16 centów dziennie.

Odwiedź TeamSkeet.com i śledź ich na Twitterze i Instagramie, aby uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.