TeamSkeet prezentuje 'The Arrangement’ z Emmą Starletto w roli głównej

TeamSkeet wita swoją pierwszą wyróżnioną gwiazdę w 2023 roku, Emmę Starletto, która zagrała w najnowszej mini-produkcji TeamSkeet 'The Arrangement’.

Tought LoveX

Emma Starletto, blond gwiazda z Phoenix w Arizonie, która świętowała swoje wyróżnienie wprowadzającym wywiadem i specjalną sceną w Sylwestra, gra główną rolę w najnowszej produkcji ’The Arrangement’. Film został podzielony na cztery części które będą systematycznie wypuszczane w najbliższych tygodniach:

  • Część pierwsza już dostępna na Teen Pies
  • Część druga pojawi się na Perv Doctor 21 stycznia
  • Część trzecia pojawi się na BFFS 25 stycznia
  • Część czwarta pojawi się na Daughter Swap 5 lutego
  • Pełna oficjalna rozszerzona wersja filmu dostępna będzie 12 lutego na TeamSkeet Features

Starletto gra Emmę Miller, niewinną dziewczynę z purytańskiej społeczności, która zostaje zmuszona do zaaranżowanego małżeństwa przez swojego ojca (Jack Vegas). Starletto stara się uratować przed małżeństwem i próbuje zajść w ciążę z przyrodnim bratem (Spikey Dee) po czym ucieka z domu do wielkiego świata, gdzie zostaje wykorzystana przez perwersyjnego lekarza (Mike Mancini) i poznaje nowych przyjaciół (Aria Lee, Chanel Camryn, Joshua Lewis).

“Mamy przyjemność przedstawić wam 'The Arrangement’, gdzie Emma Starletto błyszczy w swojej roli jako kobieta na osobistym rozdrożu, niepewna, czy pozostać częścią swojej chronionej, kontrolującej rodziny, czy wyjść na świat z nową dzierżawą życia i nieznanym“, powiedział przedstawiciel TeamSkeet. “Dołącz do nas na nową przygodę i poznaj lepiej Emmę, gdy błyszczy w swojej najbardziej dramatycznej roli w życiu!“.

Śledźcie Emmę Starletto na Twitterze i Instagramie.

Odwiedźcie TeamSkeet.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.