Taylor Nicole debiutuje w DP Diva

Pierwsza scena rudowłosej gwiazdki Taylor Nicole dla DP Diva jest już dostępna. Wydany we wtorek, 17 stycznia, scena pod tytułem 'Hardcore DP for Sexy Goth Taylor Nicole’ przedstawia Taylor wraz z Michaelem Stefano, Johnem Strongiem i Ramonem Nomarem, a całość wyreżyserował Maestro Claudio. 

'

W tej scenie sprawy toczą się szybko, ponieważ Taylor Nicole dostaje iście hardcorowe powitanie od Michaela Stefano, Johna Stronga i Ramona Nomara. Po małym blowbangu, Taylor i jej wszystkie dziurki zostają hermetycznie zatkane przez trzech ogierów. Taylor zdecydowanie cieszy się kiedy dochodzi do podwójnej penetracji analnej i waginalnej, a następnie wypina swój rozpechany tyłek wprost do kamery. Debiutancka scena Taylor kończy się masywnym wytryskiem na jej twarz

“Ta scena była bardzo przyjemna do nakręcenia, a moi partnerzy byli niesamowici!“ powiedziała Taylor. “Dosłownie nie mogę wybrać ulubionej części. Kiedy nadszedł czas na zdjęcia, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że kręciliśmy tak długo. Zdecydowanie polecam nagrywanie dla DP Diva“.

Jej sceniczny partner, Michael Stefano skomentował, “Kolejne arcydzieło DP z Ramonem Nomarem, Johnem Strongiem i mną pustoszącym wszystkie dostępne dziury Taylor Nicole. Mnóstwo niegrzecznej akcji od początku do końca!“.

Hardcore DP for Sexy Goth Taylor Nicole’ jest dostępne wyłącznie na dpdiva.com.

Śledźcie Taylor Nicole, Michaela Stefano, Johna Stronga, Ramona Nomara i reżysera sceny Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę DPdiva.com oraz śledźcie ją na Twitterze i Instagramie, aby znaleźć więcej scen z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.