Summer Vixen zachwyca fanów dwoma nowymi scenami

Oszałamiająca gwiazda Summer Vixen kontynuuje zdobywanie sławy w branży z dwoma nowymi wydaniami. Summer wystąpiła niedawno dla Spizoo, jak również w scenie VR dla Naughty America.

ILoveBlackGirls

W ostatnią środę Summer Vixen wystąpiła w „Summer Vixen Squirts Hard While Fucking Her Trainer” z Robbym Echo dla Spizoo. Podczas sceny sesja treningowa Summer z jej trenerem, Robbym, zamienia się w seksowny romans. Dwójka nie może trzymać rąk z dala od siebie, do chwili aż Summer postanawia zadowolić Robby’ego obciąganiem, a następnie zostaje tak mocno wyruchana przez niego, że tryska z przyjemności.

Druga scena Summer ukazała się w piątek i jest to scena VR od Naughty America o nazwie „Anal Impulse”. Summer i jej przyjaciółki Rory Knox i Hazel Moore są napalone po zajęciach z masażu i dostają dodatkową sesję z Kyle Mason, aby nauczyć się sztuki masażu analnego. Fani będą mieli okazję doświadczyć bycia obiektem pożądania Summer w tym seksownym analnym spotkaniu.

„Bardzo mi się podobało, że Robby może uczyć mnie kickboxingu i dawać mi orgazmy!” powiedziała Summer. „On jest najlepszym osobistym trenerem w historii! Jeśli chodzi o filmik Naughty America, to która kobieta nie kocha dzielić się facetem z dwoma innymi laskami?”.

Śledź Summer Vixen na Twitterze Instagramie. OnlyFans Summer jest wypełniony ekskluzywną zawartością i kusztuje jedynie 9,99$ miesięcznie. Aby uzyskać wszystkie linki Summer, odwiedź linktr.ee/summervixxxen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.