Summer Vixen podgrzewa atmosferę w swoim debiucie dla HardX

Zyskująca coraz większą popularność Summer Vixen podkręca temperaturę i podnosi ciśnienie w swoim debiucie dla HardX. Wydana w sobotę scena, 'Sounds of Summer’ został wyreżyserowany przez Masona i łączy Summer z Zacem Wildem.

 

Summer Vixen rozpoczyna swoją scenę od wywiadu i daje do zrozumienia, że jest tam dla jednej rzeczy – analu. Następnie blondynka pokazuje swój korek analny w kształcie serca i bawi się swoim nadmuchiwanym delfinem w basenie. Zac Wild jak tylko się pojawia, nie marnuje czasu na zabawy z delfinem i od razu daje Summer to po co przyszła – ostre analne grzmocenie. Dwójka przechodzi przez różne pozycje, w trakcie których, Summer tylko coraz głośniej jęczy i błaga o więcej.

„Praca dla Mason i jej zespołu była bardzo przyjemna i przez cały dzień panowała wspaniała energia”, powiedziała Summer. „Natomiast z Zackiem pracowało się naprawdę łatwo i połączenie z nim było niesamowite. Nie mam wątpliwości, że jest to w tej chwili jedna z moich najlepszych scen”.

Zwiastun i pełną scenę ’Sounds of Summer’ znajdziecie na hardx.com.

Śledźcie Summer Vixen na Twitterze Instagramie. Jej OnlyFans wypełnione jest ekskluzywną zawartością, której nie można zobaczyć w innych miejscach. Wszystkie jej linki dostępne są na linktr.ee/summervixxxen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.