Summer Vixen debiutuje w Reality Kings

Atrakcyjna wschodząca gwiazda Summer Vixen robi wrażenie na swojej współlokatorce w jej debiutanckiej scenie dla Reality Kings. Wydana w poniedziałek scena, 'We Live Together – Dancing In The Squirt’ przedstawia Summer z Haley Spades.

Insane Coeds

Summer Vixen jest nową współlokatorką Haley Spades, któa jest zachwycona seksowną blondynką. Kiedy Summer nagrywa swój seksowny taniec, zauważa ją Haley, która wyraźnie czuje podniecenie i nie może powstrzymać się przed dotykaniem swoich czułych miejsc, patrząc na zmysłowe ruchy Summer. Na szczęście Summer jest dobrą współlokatorką i zaprasza Haley do swojego pokoju, aby mogły wspólnie kontynuować rozkosz Haley. Dwie blondynki cieszą się wzajemnym odkrywaniem swoich ciał używając zarówno języków, jak i rąk. Orgazmy Summer są tak ekstremalne, że tryska ona w ekstazie.

„Posiadanie mojej pierwszej sceny w Reality Kings jako sceny tryskania z inną dziewczyną było tak niesamowite,” skomentowała Summer. „Praca z Haley była przyjemnością i miałyśmy dużo dobrej chemii”.

Zwiastun i pełna scena ’We Live Together – Dancing In The Squirt’ jest dostępna na stronie rk.com.

Śledź Summer Vixen na Twitterze InstagramieOnlyFans Summer jest wypełniony ekskluzywną zawartością i kusztuje jedynie 9,99$ miesięcznie. Aby znaleźć wszystkie linki Summer, odwiedź linktr.ee/summervixxxen.

Śledź Haley Spades na Twitterze i Instagramie. Więcej linków Haley znajdziesz na allmylinks.com/haleyspades.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.