Summer Vixen cieszy się wieczornym spotkaniem na Blacked Raw

Seksowna gwiazda Summer Vixen daje upust swoim rządzom w swojej debiutanckiej scenie dla Blacked Raw. Wydana w piątek, 25 listopada, 'Sweltering Summer’ łączy Summer z Antonem Hardenem w scenie analnej wyreżyserowanej przez KGB.

Po tym jak przez wiele dni była ignorowana przez swojego chłopaka, Summer Vixen postanawia wybrać się do Los Angeles, aby spędzić noc na mieście. Wieczorna zabawa zabiera ją na imprezę, gdzie zauważa Antona Hardena. Nie trzeba wiele, aby dwójka udała się razem do hotelu, gdzie Summer zaczyna od obciągania, zanim pozwoli Antonowi wślizgnąć się w jej tyłek i rozpocząć hardcorową noc analu.

„Praca dla Blacked Raw i z Antonem była tak bardzo zabawna” – zachwycała się Summer. „Anton był największym kutasem, jaki kiedykolwiek miałam we wszystkich moich dziurkach i przyjęłam całość z uśmiechem na twarzy. Dziękuję Blacked Raw i Antonowi za scenę, której nigdy nie zapomnę!”.

Zwiastun i pełną scenę można znaleźć na stronie blackedraw.com.

Śledźcie Summer Vixen na Twitterze i Instagramie. OnlyFans Summer jest wypełnione jej ekskluzywną zawartością, której jej fani nie powinni przegapić. Aby uzyskać wszystkie linki Summer, odwiedźcie linktr.ee/summervixxxen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.