Strzeżcie się 'wilka w owczej skórze’ w nowym wydaniu Pure Taboo

Niebezpieczeństwo często przychodzi w pod postacią pięknej damy, co studio Pure Taboo wykwintnie przedstawia w swojej najnowszej scenie, 'Wolf in Sheep’s Clothing’ – gotowej i czekającej do obejrzenia już dziś.

'

Serene Siren gra uroczą zarządczynię budynku, która jest równie przebiegła, co piękna – zwłaszcza po wynajęciu swojego loftu zniewalającej Jewelz Blu i jej dziewczynie, Alison Rey. Kiedy sprawy pomiędzy Blu i Rey zaczynają się sypać z powodu tajemniczych okoliczności, Rey odchodzi, zostawiając drzwi szeroko otwarte dla właścicielki budynku, która w końcu, bez przeszkód może zabrać się za Jewelz.

„Ten dzień był absolutnie wymarzony, ponieważ chciałam zagrać z Jewelz od samego początku! Nie mogę uwierzyć, jak długo musiałam czekać, aby w końcu dostać szansę z Blu. Fakt, że to było dla Pure Taboo sprawił, że było jeszcze lepiej, ponieważ wiedziałam, że zanim zaczniemy grać tego dnia, w naszych ciałach nazbiera się dużo seksualnej energii gotowej do wypuszczenia” powiedziała Siren. „Oczywiście, kiedy nadszedła wreszcie ta chwila, to było absolutnie wszystko, czego pragnęłam, a nawet więcej. Chciałbym mieć więcej scen z tą pięknością!”.

„Dodatkowo, mimo że kocham moje role mamuśki, wspaniale było zrobić scenę, która nie obejmowała rodzinnego tabu. Zamiast tego byłam lesbijską gospodynią, pomagającą temu słodkiemu niewiniątku”.

Członkowie Pure Taboo i Adult Time mogą znaleźć ’Wolf in Sheep’s Clothing’ na PureTaboo.com oraz na AdultTime.com.

Więcej na temat Serene Siren możecie dowiedzieć się na jej stronie internetowej SereneSiren.com oraz na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Śledźcie Jewelz Blu na Twitterze i Instagramie. Wszystkie linki Blu są dostępne pod adresem beacons.ai/jewelzblu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.