Stevie Moon ratuje przyszłość w nowej scenie Team Skeet

Kruczowłosa słodziutka Stevie Moon ma ważną misję w swojej nowej scenie dla sieci Team Skeet. Wydana dzisiaj, 'Steampunk Girl’ jest debiutancką sceną Stevie dla niszowej strony, Exxxtra Small.

'

Chris jest w swojej kuchni, gdy nagle w jego przesuwnych szklanych drzwiach pojawia się Stevie Moon. Kiedy Chris pyta, co robi w jego domu, Stevie mówi, że wszystko wyjaśni później. Po chwili wygłupów, Stevie w końcu ujawnia, że jest z przyszłości i jest tutaj, aby powstrzymać Chrisa przed obraniem ścieżki zła. Chrisa czeka nie lada gratka, gdyż Stevie zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel i uratować przyszłość.

„Podobało mi się granie steampunkowego podróżnika w czasie dla Team Skeet” – zachwyciła się Stevie. „Myślę, że sceny, w których dostaję możliwość zagrania zabawnej postaci są zdecydowanie moimi ulubionymi i chcę podziękować Team Skeet za obsadzenie mnie w tej niesamowitej roli”.

Zwiastun i pełna scena dostępne są na stronie teamskeet.com.

Bądźcie na bieżąco z rozwijającą się karierą Stevie Moon i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans jest dostępne do 1 grudnia z 30% zniżką od regularnej ceny 5$ za miesiąc. Pełna lista linków Stevie dostępna jest na linktr.ee/Steviemoon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.