Sparks Entertainment rozwija czerwony dywan dla światowej premiery Maid to Kill

Sparks Entertainment, jedna z najczęściej omawianych witryn cosplayowych, będzie miała światową premierę swojego najnowszego wysokobudżetowego filmu, Maid to Kill, we wtorek, 19 lipca 2022.

'

Maid to Kill od Sparks Entertainment to skradankowa mieszanka science fiction i hitchcockowskiego thrillera, którego akcja rozgrywa się w przyszłości, gdzie przestępcy są skazywani na życie w niewoli. Tajna agencja rządowa rekrutuje byłą kryminalistkę (Lily Larimar), aby udawała pokojówkę i wykonała niebezpieczną misję. Emocje wokół filmu science fiction rosną, a premiera na czerwonym dywanie odbędzie się za niecałe trzy tygodnie.

Zanim film będzie dostępny dla członków sparks-entertainment.com, Maid to Kill zostanie pokazany w niezależnym kinie The Landmark Westwood. Seans rozpocznie się o 18:00 czasu lokalnego. Wiele gwiazd filmu, Lily Larimar, Aiden Ashley, Kira Noir, Ana Foxxx, Anna Claire Clouds i Isiah Maxwell, jak również producent / scenarzysta / reżyser Harry Sparks, reżyser zdjęć Mad Creativity i wiele innych gwiazd kina dla dorosłych będzie obecnych podczas premiery. Film zostanie wyświetlony po godzinie 19:00.

„Nie ma to jak zobaczyć swoją pracę na dużym ekranie z publicznością. Uwielbiam natychmiastową informację zwrotną, gdy publiczność reaguje w czasie rzeczywistym na to, co dzieje się na ekranie. Na wydarzenie zaproszona jest branża, a także fani. Jestem naprawdę podekscytowany czerwonym dywanem i pokazem i wiem, że pojawi się dużo osób”- powiedział Harry Sparks, wielokrotnie nagradzany pisarz, reżyser i właściciel Sparks Entertainment.

Oficjalny zwiastun Maid to Kill dostępny jest na YouTube.

Dołącz do Sparks Entertainment, aby uzyskać zapowiedzi i zajawki Maid to Kill, materiały zza kulis i wywiady z obsadą na sparks-entertainment.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.