Sparks Entertainment Publikuje Nowy Plakat do Filmu „Maid to Kill”

Sparks Entertainment, jedna z najgłośniejszych stron poświęconych cosplayowi i oryginalnym treściom, opublikowała właśnie oficjalną grafikę do filmu ‘Maid to Kill’, a emocje związane z oryginalną fabułą science fiction rosną.

'

W marcu zakończyły się zdjęcia do jednego z najbardziej rozbudowanych filmów Sparks Entertainment – Maid to Kill. Film jest obecnie w fazie postprodukcji, a częścią tego procesu jest również przygotowanie oprawy graficznej.

Zaprojektowany przez Red Roxy na podstawie zdjęć Mad Creativity futurystyczny, przyciągający wzrok plakat utrzymany jest w klimacie lat 80. W przeciwieństwie do poprzedniej grafiki, nowy plakat przedstawia całą obsadę, czyli Lily Larimar, Aidena Ashleya, Anę Foxxx, Kirę Noir, Annę Claire Clouds i Isiaha Maxwella.

„To moja ulubiona grafika do jednego z moich filmów. Ma profesjonalny wygląd i klimat niektórych z moich ulubionych filmów sci-fi. Emocje związane z premierą są coraz większe, a fani odliczają już minuty do premiery, która odbędzie się latem. Film zmieni także moją stronę, która nie będzie już tylko cosplayem, ponieważ jest to oryginalny projekt” – mówi Harry Sparks, wielokrotnie nagradzany scenarzysta, reżyser i właściciel Sparks Entertainment.

Oryginalna fabuła, która ukaże się w sześcioodcinkowej serii latem tego roku, to połączenie science-fiction i thrillera Hitchcocka. Fabuła rozgrywa się w przyszłości, w której przestępcy są skazywani na dożywotnią służbę. Tajna agencja rządowa rekrutuje byłego przestępcę, który ma udawać pokojówkę i dokonać potajemnego przekrętu.

Pamiętaj, aby śledzić Sparks Entertainment na Twitterze i Instagramie oraz odwiedzić stronę sparks-entertainment.com aby zapoznać się z przedpremierowymi pokazami filmu Maid to Kill, klipami zza kulis i wywiadami z obsadą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.