Sophia West zbliża się do swojej synowej w Girlfriends Films

W swojej najnowszej scenie dla Girlfriends Films, Sophia West nie może ukryć swojego podniecenia z powodu zbliżających się zaślubin jej syna. W zeszłotygodniowym wydaniu VOD, 'Lesbian Daughter In-Laws 3′, Sophia wita Sonny McKinley w rodzinie w bardzo intymny sposób.

'

Sophia West i Sonny McKinley wracają z próbnej kolacji weselnej. Teraz, gdy emocje są już za nimi, Sophia wykorzystuje ten czas, aby związać się ze swoją seksowną synową. Sophia pozwala Sonny przymierzyć swoją bieliznę, co prowadzi do tego, że niewinna pomoc zamienia się w oddanie się namiętnym pragnieniom.

„Od ponad roku nie mogłam się doczekać ponownej współpracy z Girlfriends Films.” – skomentowała Sophia. „Uwielbiam grać seksowną teściową, a Sonny McKinley był idealną synową”.

Zobaczcie ’Lesbian Daughter In-Laws 3’ na girlfriendsfilmsvod.com.

Śledźcię Sophię West na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans oferuje ciągłe aktualizacje i ekscytujące treści, a jej oficjalna strona internetowa, MissSophiaWest.com zawiera również galerie zdjęć.

Sonny McKinley można znaleźć na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.