Sofie Marie wydaje swój Bukkake Gangbang z udziałem 30 mężczyzn

Długo oczekiwany gangbang Sofie Marie jest już dostępny dla fanów. Wydany w czterech częściach na jej stronie internetowej oraz PaintHerWhite, jest to do tej pory najbardziej ambitne wydanie Sofii, w którym bierze na siebie aż 30 zalotników.

ILoveBlackGirls

Wyprodukowana przez Yummygirl i Throat Coat Gang, długo oczekiwana scena Sofie Marie zawiera Brittany Andrews jako Mistrza Ceremonii i Lizzie Love jako „dojarkę”. Wysportowana Sofie wystawia swoją seksualną wytrzymałość na próbę, z nieprzerwaną akcją, która obejmuje oral, anal, ATM, ATP i wszystko pomiędzy. Jest nawet tablica wyników, aby śledzić wytryski, każdego loda, czy każdą penetrację analną lub jej cipki. Męskie talenty, które występują w tym filmie, obejmują zarówno profesjonalistów, jak i fanów, którzy pojawili się, aby przeżyć swoje seksualne fantazje z Sofie. Na samym końcu, zgodnie z tytułem „Paint Her White”(Pomaluj ją na biało), wiadro pełne spermy wylane jest na całe ciało Sofie.

„Udział w dużym gangbangu było moją wieloletnią fantazją i nie mogę uwierzyć, że w końcu udało mi się to zrealizować” – skomentowała Sofie. „To doświadczenie było niezwykle wzmacniające i okazało się lepsze niż mogłam się kiedykolwiek spodziewać”.

Wszystkie cztery części gangbangu Sofie Marie można znaleźć na oficjalnej stronie SofieMarieXXX.com jak również na PaintHerWhite.com.

Śledź Sofie Marie na Twitterze i znajdź jej ekskluzywne treści na OnlyFans. Nagrania z kamerki Sofie i jej pokazy na żywo są teraz dostępne na SofieLive.com, więc upewnij się, że tam również zajrzysz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.