Śliczna Madison Summers debiutuje w Blacked

Fani popularnej wschodzącej gwiazdki Madison Summers długo czekali na jej debiut w Blacked i teraz dostaną to, czego chcieli. Wydany w sobotę i wyreżyserowany przez Laurenta Sky, „Finishing Touch 2” łączy Madison z Antonem Hardenem.

'

W swoim debiucie w Blacked, Madison Summers współpracuje z Antonem Hardenem, by na nowo urządzić jego dom. Choć jest świetna w swojej pracy, trudno jej się skupić, ponieważ wszystko czego chce, znajduje się między nogami Antona. Po kilku sugestywnych flirtach, Madison postanawia iść na całość -zdjąć sukienkę a następnie klęknąć i zrobić mu loda. Jak już pierwsze lody zostały przełamane para przenosi się do sypialni, gdzie Madison dostaje hardcorową jazdę.

„Chcę podziękować Blacked za uczynienie mojego debiutu wspaniałym doświadczeniem” – skomentowała Madison. „Blacked było na mojej liście do zrobienia i jestem szczęśliwa, że ta scena została wydana. Praca z Laurentem Sky zawsze była przyjemnością i byłam podekscytowana możliwością ponownej współpracy z nim. Podobała mi się również praca z Antonem, aby pomóc stworzyć tę namiętną scenę.”

Debiut Madison w Blacked jest dostępny wyłącznie dla członków na blacked.com.

Śledź Madison Summers na Twitterze i subskrybuj jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.