Skye Blue powraca do Deeper

Naturalna, biuściasta blondynka, Skye Blue, powróciła do Deeper w nowej scenie, w której to ona decyduje o wszystkim. Skye występuje w wyreżyserowanej przez Kayden Kross scenie, 'It’s Not Over’ z Isiahem Maxwellem.

CaliTeens

It’s Not Over’ jest oczekiwanym przez fanów powrotem Skye Blue do kultowego serwisu dla dorosłych. Jej były, Isiah Maxwell, pyta ją, jak zdobyła nowy klucz do jego domu, na co Skye odpowiada: „Jak myślisz?”. Isiah ma dość gierek i mówi jej, że to koniec, ale dziewczyna jest innego zdania i mówi mu, że wcale to nie jest koniec. Skye wie, że ma go owiniętego wokół palca i będzie uprawiać z nim seks przynajmniej jeszcze jeden raz.

Ubrana w seksowny jedwabisty jasnoniebieski top i szorty, Skye wskakuje na łóżko z takim impetem, że aż cycki wyskakują jej z bluzki, co zauważa Isiah. Skye wie, że Isiah jest już jej. Niezależnie od tego, czy to będzie koniec, czy nie, dwójka przeżywa wypełnione orgazmami wspólne popołudnie w Los Angeles.

„To prawda, że żaden mężczyzna nie może powiedzieć nie mojej cipce. Ta scena jest pięknie nakręcona, a praca z Isiahem jest zawsze niesamowita. Cieszę się, że moim fanom i członkom Deeper podoba się nowa scena i mam nadzieję, że zobaczycie tam więcej mnie,” powiedziała Skye Blue.

It’s Not Over’ dostępne jest wyłącznie na Deeper, gdzie ma prawie doskonałą oceną 9.2. Dowiedzcie się dlaczego na deeper.com.

Wszystkie linki Skye Blue można znaleźć na stronie SkyeBlueOfficial.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.