Skye Blue podgrzewa atmosferę w nowej scenie Slayed

Biuściasta, długonoga i blondwłosa, międzynarodoa modelka i artystka, Skye Blue, powróciła do Slayed w nowej seksownej scenie, w której uspokaja Blake Blossom podczas awarii zasilania.

'

Nie ma to jak oglądanie strasznych filmów, zajadanie się popcornem i przyspieszone bicie serca, które tworzy nastrój na odrobinę romansu po filmie. Dokładnie to zobaczycie w wyreżyserowanej przez Kayden Kross scenie, ’Power Outage’, gdzie Skye Blue ponownie występującą razem z Blake Blossom.

Skye i Blake oglądają straszne filmy na starym telewizorze, kiedy nagle gasną światła. Ale Skye ma wszystko pod kontrolą i uwodzicielsko przytula Blake, aby ją uspokoić, a następnie chwyta i zapala kilka świec. Stworzona atmosfera sprawia, że dwójka nie może się sobą nacieszyć i stawia sobie cel na całą noc, aby zadowolić siebie nawzajem w każdy możliwy sposób.

“Blake i ja zdecydowanie mamy silną chemię i za każdym razem, kiedy nagrywamy razem scenę, staje się ona silniejsza. Ta scena była niesamowita i została pięknie nakręcona. Wiem, że moi fani i członkowie Slayed będą cieszyć się jej każdą minutą“ – powiedziała Skye Blue.

Obejrzyjcie zwiastun oraz ekskluzywną scenę 'Power Outage’ na slayed.com.

Śledźcie Skye Blue na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki można znaleźć na stronie SkyeBlueOfficial.com.

Śledźcie Blake Blossom na Twitterze i Instagramie. Fani Blossom mogą też sprawdzić ją na FreeOnes oraz zasubskrybować jej OnlyFans i zweryfikowaną stronę na PornHub.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.