Sieć Yummygirl uruchamia nową stronę DatingAppHookups.com

Sieć Yummygirl, stworzona przez znaną aktorkę Sofie Marie, ma przyjemność ogłosić swoją najnowszą stronę, DatingAppHookups, która pokazuje frywolną stronę dziewczyn poznanych przez portale randkowe.

'

DatingAppHookups jest niezwykle popularnym twórcą, który ma prawie siedem milionów wyświetleń na Pornhubie. Strona śledzi seksualne przygody młodego profesjonalnego czarnego mężczyzny z Los Angeles, który filmuje swoje podboje w anonimowym, amatorskim stylu

Przy tak wielu spragnionych seksu kobietach na portalach randkowych, DatingAppHookups pokazuje, co się dzieje po tym, jak aplikacja randkowa stwierdzi dopasowanie i dojdzie do spotkania. Kobiety są zapraszane do domu lub hotelu, gdzie mogą swobodnie dać upust swojej szalonej stronie i uwierzcie, to niesamowite, co dziewczyny potrafią zrobić na pierwszej randce

Sceny przedstawiają różne kobiety, które są studentkami, profesjonalistkami w branży nieruchomości, barmankami i nie tylko. Niektóre z dziewczyn są bardziej niegrzeczne, a inne po raz pierwszy spotykają się z dużym kutasem, co też przedstawia ich autentyczny entuzjazm. Tak jak w życiu panuje całkowita różnorodność i nigdy nie wiadomo co się stanie za kilka minut, czy to będzie niewinny pocałunek i lodzik, czy ostry seks analny. Dlatego też sieć YummyGirl jest szczęśliwa, że może zaprezentować zupełnie nową stronę na rynku, która wypełni pewną lukę.

“Zawsze szukamy pracowitych twórców treści, którzy mają pasję do swojej pracy, a nasza najnowsza niszowa strona dla dorosłych, DatingAppHookUps.com zdecydowanie pasuje do tego kierunku!“ powiedziała właścicielka Yummygirl, Sofie Marie.

Na DatingAppHookups dostępnych jest kilka opcji członkostwa, jak również możliwość zakupu wybranych filmów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedźcie DatingAppHookups.com i śledźcie stronę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.