Shay Sights gwiazdą w nowych scenach Girlsway i Penthouse

Legendarna biuściasta supergwiazda MILF Shay Sights kontynuuje swoją trasę powrotną występując w nowych scenach Girlsway 'Eavesdrop It Like It’s Hot’ i Penthouse’a 'Busty Shay Sights Indecent Proposal’.

Insane Coeds

Shay Sights powróciła do Girlsway na swoją czwartą w tym roku i prawdopodobnie najlepszą, scenę dla kultowej strony. ’Eavesdrop It Like It’s Hot’ jest z serii Mommy’s Girl, w której Shay jest obsadzona jako macocha dla Sophii Burns i goszczącej studentki z wymiany, Emmy Jade.

Chociaż oboje mają po 18 lat, Shay martwi się, że dziewczyny rozwiną uczucia do siebie. Obie oglądają film, kiedy Shay zauważa, że coś knują. Shay wychodzi i zamyka drzwi, ale podsłuchuje je. Sophia i Emma próbują się pocałować, ale wówczas z rabanem wpada Shay. Po skonfrontowaniu, Shay mówi, że to z ostrożności i bezpieczeństwa, ale dziewczyny przypominają jej, że są pełnoletnie i zdecydowanie obie nie są dziewicami. Właściwie jak się okaże, Emma i Sophia są dość doświadczone jak na swój wiek i nawet zapraszają Shay do siebie na upojne popołudnie, którego żadna z nich nigdy nie zapomni.

Zwiastun i pełna scena są dostępne na stronie girlsway.com.

W swojej trzeciej scenie premium dla Penthouse, Shay gra biuściastą agentkę nieruchomości, która naprawdę chce sprzedać dom i nawet oferuje, że przeleci swojego klienta Codey’a Steele, aby dokonać sprzedaży. Oczywiście, Codey nie może jej odmówić i wkrótce odkrywa zmysłową uwodzicielkę z seksowną czarną bielizną i tatuażami pod jej biznesowym strojem. Dwójka spędza popołudnie w łóżku z nieustającym bzykaniem, a Codey kupuje dom.

Obejrzyjcie zwiastun i ekskluzywną scenę Penthouse Gold na penthousegold.com.

„Jestem tak szczęśliwa, że pracuję tak dużo i dla najlepszych studiów jak Girlsway i Penthouse! Mam najlepszych fanów, a oni dają znać studiom, jak bardzo podobają im się moje nowe sceny, dołączając do stron i dając najwyższe oceny moim filmom. Bardzo ich doceniam i nie mogę się doczekać, aż zobaczą, co się jeszcze pojawi!” powiedziała Shay Sights.

Śledźcie Shay Sights na Twitterze i Instagramie. Zobaczcie jej materiały zza kulis i śledźcie życie Shay na planie i poza nim, rozkoszujcie się jej nowymi i retro treściami, subskrybując jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.