Shay Sights debiutuje w Bang Bros

Legendarna super MILF Shay Sights zadebiutowała w Bang Bros. Jest to szczególny debiut, z którego jej fani zdecydowanie będą zadowoleni, ponieważ jest to scena analna, co w przypadku Shay nie zdarza się często.

'

Fuck Me Like Your Dad Doesn’t’ rozpoczyna się z Shay Sights przy basenie, która chce się zrelaksować za pomocą swojego wielkiego dildo. Shay zaczyna od naoliwienia swojego ciała oraz swojej zabawki, a następnie przechodzi do zabawy, wkładając dildo w swój seksowny tyłeczek.

Podczas gdy to się dzieje, Johnny Love wraca do domu ze szkoły i przyłapuje swoją macochę na gorącym uczynku. Johnny próbuje się ukryć i zwalić konia podczas oglądania Shay w akcji, jednak ona go zauważa. Ponieważ jej mąż nie chce pieprzyć jej analnie, Johnny będzie musiał to zrobić, jeżeli nie chce, aby Shay doniosła mu o tym co zrobił.

Na początku Shay obciąga kutasa Johnny’ego, a następnie umieszcza go w swoim tyłku. Dwójka pieprzy się w różnych pozycjach, na jeźdźca, pieska, łyżeczki i misjonarza, dzięki czemu fani będą mogli delektować się analną akcją z Shay na różne sposoby, do momentu, aż Johnny dojdzie na jej twarz.

“Sceny analne są świetne, ale nie nagrałam ich wiele od czasu mojego powrotu. Uwielbiam anal, ale sceny MILF nie zawierają zbyt wiele analu. Ta scena i moja nadchodząca scena Filthy Kings obie są analne. Mam nadzieję, że moim zagorzałym fanom i członkom spodoba się moja scena. I wypatrujcie kolejnych scen, które nakręciłam podczas mojej ostatniej podróży na Florydę“, powiedziała Shay Sights.

Zobaczcie zwiastun i ekskluzywną scenę ’Fuck Me Like Your Dad Doesn’t’ na bangbros.com.

Śledźcie Shay Sights na Twitterze i Instagramie. Zobaczcie jej materiały zza kulis, życie na planie i poza nim, rozkoszujcie się jej nowymi i retro treściami, subskrybując jej OnlyFans.

Johnny’ego Love możecie znaleźć na Twitterze lub zasubskrybować na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.