Shay Sights daje Freyi Parker trochę matczynej miłości w nowej scenie Girlsway

Legendarna aktorka, a obecnie gorąca MILF Shay Sights powróciła do Girlsway na swoją pierwszą scenę w 2023 roku w której daje Freyi Parker trochę swojej matczynej miłości.

'

Rozstanie jest jedną z najtrudniejszych rzeczy do pokonania i z tym mierzy się właśnie Freya Parker, ale Shay Sights jest u boku swojej przybranej córki, w jej nowej scenie, ’Harsh Reminders’, dla serii Mommy’s Girl. Shay sprawdza co u miej słychać i słucha z empatią o rozstaniu i o tym, jak bardzo ją to boli oraz, że ciągle nawala na treningach tańca i bolą ją stopy.

Shay oferuje Freyi masaż stóp, ale to sprawia, że Freya smutnieje, ponieważ jej ex Sara zawsze to robiła. Wydaje się, że wszystko, co Shay oferuje dla Freyi, sprawia że ta smutnieje i przypomina o jej ex. Wreszcie, Shay postanawia zastosować najprostsze rozwiązanie, przytula ją i zaczyna kołysać w swoich ramionach. Freya decyduje, że chce pójść dalej, aby zapomnieć o tym, jak bardzo jest smutna, a Shay jest gotowa zrobić wszystko, co ją rozweseli… nawet jeżeli oznacza to uprawianie lesbijskiego seksu.

“Świetnie pracowało mi się z Freyą, miałyśmy niesamowitą chemię i nie mogę się doczekać, aby pracować z nią ponownie. Mam nadzieję, że moim fanom spodoba się nowa scena i dadzą jej kciuki w górę, dzięki czemu zobaczycie mnie więcej na Girlsway“ – powiedziała Shay Sights.

Zobaczcie ’Harsh Reminders’ na girlsway.com

Śledźcie Shay Sights na Twitterze i Instagramie. Zobaczcie jej materiały zza kulis, życie na planie i poza nim, rozkoszujcie się jej nowymi i retro treściami, subskrybując jej OnlyFans.

Śledźcie Freyę Parker na jej nowym koncie na Twitterze i Instagramie, wszystkie jej linki znajdziecie na linktr.ee/FreyaParker.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.