Seria MUSES od Transfixed zbiera swoje gwiazdy na ponowne spotkanie

Seria premium od Transfixed, Muses, która wyróżnia najlepsze aktorki trans, świętuje swój pierwszy rok na platformie streamingowej Adult Time. Z tej okazji pojawiła się nowa specjalna scena z udziałem ambasadorki Adult Time – Siri Dahl.

'

Nowa czteroosobowa scena grupowa od Muses, to soczysta i zmysłowa uciecha w pełnym przepychu otoczeniu, która przedstawia ambasadorkę marki Adult Time Siri Dahl wraz z pierwszymi trzema muzami Transfixed, Khloe Kay, Emma Rose i Jade Venus.

“To był taki wspaniały dzień na planie“ wspomina reżyser Bree Mills. “Naszym zamiarem było oddanie hołdu tym niesamowitym kobietom poprzez skupienie wszystkich naszych wysiłków na pokazaniu tego, kim naprawdę są. Efektem tego były nie tylko piękne zdjęcia, ale bardzo seksowna scena i inspirująca rozmowa. Jestem wdzięczna Stelli Smut i jej niesamowitej ekipie za sprawienie, że wszyscy wyglądają tak pięknie, jak naprawdę są!“.

Pełna scena wraz z jej zwiastunem dostępna jest na stronie Transfixed.com.

Śledźcie Siri Dahl, Khloe Kay, Emma Rose i Jade Venus na Twitterze.

Aby dowiedzieć się więcej o Muses, śledźcie @transfixedcom i @Adulttimecom na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.