Seria MUSES od Transfixed nabiera rozpędu w nowym odcinku ‘Jade Venus’

Studio Transfixed od Adult Time przyspiesza tempa ze swoją nową luksusową serią MUSE i najnowszym odcinkiem serii ‘Jade Venus’, która ukazała się wczoraj (27 lipca) na Transfixed oraz na platformie streamingowej AdultTime.

ILoveBlackGirls

W najnowszym odcinku MUSE, Brooklyn Gray pracuje w pocie czoła nad naprawą motocykla w swoim warsztacie, kiedy odwiedza ją Jade Venus. Venus stoi przed nią w hipnotyzującym czarnym komplecie bielizny z pończochami na wysokości ud oraz sugestywnej pozie, która zwala z nóg seksowną mechaniczkę.

Venus, która świetnie się bawiła, kręcąc seksowną scenę z Gray, powiedziała: „To jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ transseksualne dziewczyny nigdy nie mają takich możliwości. Jesteśmy tylko fetyszyzowane… Dziękuję”.

„Od momentu, kiedy pierwszy raz spotkałam Jade, byłam pod ogromnym wrażeniem jej urody, magnetycznej osobowości i ogólnego seksapilu” – dodała reżyserka Bree Mills. „Jest teraz na szczycie listy ‘tak’ każdej dziewczyny, więc byłam tak szczęśliwa, że mogłam sparować ją z jedną z jej własnych miłości, niesamowitą Brooklyn Gray. Nie wspominając już o wprowadzeniu do życia tak kozackiego scenariusza!”.

Serię Muses można obejrzeć na Transfixed.com oraz AdultTime.com.

Aby dowiedzieć się więcej o MUSES, śledź @transfixedcom i @Adulttimecom na Twitterze, a także dołącz do AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.