Seria Adult Time, MILF Overload, dokonuje słodkiej zemsty w 'Payback Overload’

MILF Overload jest na drodze do rewanżu wraz z wydaniem sceny 'Payback Overload’, przygody z udziałem pięciu MILFów: Lauren Phillips, Dee Williams, Katie Morgan, Syren De Mer i Caitlin Bell.

Tought LoveX

Fani wspaniałych MILFów mogą już zakasać rękawy, gdyż czeka ich prawdziwa uczta całkowicie zgodna z nazwą serii od Adult Time. Tyler Cruise występuje w roli dostawcy, który znajduje się we właściwym miejscu o właściwym czasie, gdy przynosi bukiet kwiatów do domu wspaniałej – ale bardzo zdenerwowanej – rudowłosej MILF Lauren Phillips, której przyjaciółki Dee Williams, Katie Morgan, Syren De Mer, Caitlin Bell, pocieszają ją po tym, jak została zdradzona przez męża. Wygłodniałe MILFy mają jednak pomysł, kiedy swoją uwagę zwracają na Tylera… Przekonajcie się sami czy możliwe jest przedawkowanie MILFów.

Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time, powiedział na temat wydania nowej sceny MILF Overload: “Ten projekt był jednym z zaskakujących hitów naszego programu pilotażowego 2022. Zauważyliśmy wzrost popularności seksu grupowego i treści związanych z gangbangiem, więc postanowiliśmy zapalić zielone światło dla kilku kolejnych takich projektów dla naszych członków.“

Śledźcie Lauren Phillips, Dee Williams, Katie Morgan, Syren De Mer, Caitlin Bell oraz Tylera Cruise na Twitterze.

MILF Overload jest dostępny dla członków platformy streamingowej AdultTime.com, będącej domem dla ponad 370 kanałów, 62 000 odcinków i 8 nowych scen dziennie od najbardziej uznanych i szanowanych studiów w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.