Seria Adult Time F.U.T.A. Sentai Squad wypuszcza trzeci odcinek

Serial animowany 3D od Adult Time F.U.T.A. Sentai Squad, we współpracy z AgentRedGirl, wypuścił swój trzeci zapierający dech w piersiach odcinek, 'Too Hot to Handle’.

'

Mika Mara powraca jako pilot futanari dla Fighting Ultimate Tactical Armor (F.U.T.A.), by walczyć z 'Shehemotami’, których możliwości stały się o wiele zbyt potężne i jeden F.U.T.A. już nie wystarcza, by je powstrzymać. Dlatego pojawia się Yui Shizuku, pilot, którego zdolności zostały obudzone i który jest godnym przeciwnikiem nowych wrogów. Problem w tym, że Yui nie jest zainteresowana walką. Czy Mika da radę użyć swojej siły perswazji, aby przekonać zadziorną wojowniczkę, aby do niej dołączyła?

“Oryginalne dwa odcinki zostały wymyślone w krótkim czasie, zrodzone z jakiejś dzikiej rozmowy przy kawie po udanej premierze 'Hentai Sex School’, naszego innego serialu animowanego“, powiedział Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time, służący również jako producent wykonawczy tego projektu. “Produkcja tych odcinków trwała długo i to naprawdę widać. Jakość animacji z AgentRed jest niezrównana i cieszę się, że możemy zaoferować fanom pierwszych odcinków tak mocną kontynuację.“

Pełna akcji seria, która wykorzystuje motyw futanari z żeńskimi postaciami futa posiadającymi zarówno żeńskie, jak i męskie genitalia, oferuje fanom wysokooktanowe sekwencje akcji, zagrożenia ze strony wrogów i kongruencję tradycyjnych wpływów anime, które eksplodują na ekranie.

Fani mogą spodziewać się zapierającej dech w piersiach kontynuacji tej ekscytującej przygody sci-fi 27 marca kiedy pojawi się czwarty odcinek, 'Old Wounds’, dostępnego wyłącznie dla członków Adult Time na stronie futasentaisquad.com w sieci streamingowej AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.