Serene Siren i Christy Love pobudzają wszystkie zmysły w nowej scenie ASMR Fantasy

Oryginalna seria od Adult Time, ASMR Fantasy prezentuje swoje najnowsze immersyjne dzieło, które rozbudza wszystkie zmysły, a szczególnie podkreśla kojące mrowienie dźwięków i rześkich nut w swoim najnowszym wydaniu z udziałem Serene Siren i Christy Love „Fixing You – Sexbot Repair Diagnostic!”.

ILoveBlackGirls

Serene Siren na polecenie swojego szefa, bierze androida najnowszej generacji (Christy Love) na jazdę próbną przed wysyłką do dostawy. Jej zadaniem jest przeprowadzenie bardzo dogłębnego procesu diagnostycznego na pięknym sexrobotcie, aby znaleźć i naprawić wszelkie potencjalne problemy mechaniczne. Na szczęście Siren, funkcjonalność Christy wydaje się być idealna.

„Świetnie się bawiłam podczas kręcenia tej sceny! To było moje pierwsze w życiu doświadczenie z ASMR i zdecydowanie było bardzo przyjemne,” powiedziała Siren. „Bardzo się w to wczułam i z przyjemnością skupiałam się na wszystkich małych dźwiękach i czynnościach”.

„Spędzanie czasu z Christy to czysta rozkosz i myślę, że nasza scena seksu była bardzo erotyczna. Ona tak wspaniale tryska i kiedy słyszałam jej jęki, jak tryskała wokół nas, to było naprawdę podniecające!” kontynuowała Siren. „Podobała mi się fabuła i uznałam, że scenariusz jest wyjątkowy i intrygujący! Pomyślałam, że ten film jest zgrabny i mam nadzieję, że cały świat może zobaczyć, jak bardzo nam się podobało.”

Aby cieszyć się pełnym doświadczeniem ASMR Fantasy na Adult Time odwiedź asmrfantasy.com lub AdultTime.com i uzyskaj dostęp do pełnej biblioteki – ponad 60 000 scen, 320 kanałów i 8 nowych wydań dziennie – nagradzanych marek sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.