Scarlett Alexis przeżywa podwójną rozkosz w DP Diva

Nowa gwiazdka Scarlett Alexis jest napalona i w gotowości na swój debiut w DP Diva. Wyreżyserowana przez Maestro Claudio scena w 4K 'DP and Double Vag Fucking for Busty Slut Scarlett Alexis’ przedstawia Scarlett z Donnym Sinsem i Ramonem Nomarem.

'

Występ Scarlett Alexis w DP Diva można opisać jako jeden wielki maraton podwójnej akcji. Po prezentacji swoich naturalnych cycków i szczupłego ciała, Scarlett angażuje Donny’ego Sinsa i Ramona Nomara w podwójnego loda. Jej rozkosz trwa dalej, gdy cieszy się podwójną penetracją, po której następuje podwójna penetracja waginalna. Podwójne szaleństwo Scarlett dobiega końca kiedy jej podekscytowani partnerzy dochodzą na jej twarz.

„Miałam niesamowitą zabawę będąc na planie Claudio po raz kolejny i tym razem była to podwójna zabawa!” zachwyciła się Scarlett. „Mam nadzieję, że wszyscy będziecie cieszyć się oglądaniem mnie na DP Diva tak samo, jak ja cieszyłam się będąc tam!”.

Reżyser Maestro Claudio był ponownie pod wrażeniem występu Scarlett, skomentował: „Wspaniała twarz i niesamowite cycki w pełnym gracji harmonijnym ciele niezwykłej performerki. Mogę tylko opisywać same zalety tej wspaniałej istoty, jaką jest Scarlett Alexis”.

DP and Double Vag Fucking for Busty Slut Scarlett Alexis’ jest dostępne wyłącznie na DPDiva.com.

Śledźcie Scarlett Alexis, Donny’ego Sinsa, Ramona Nomara oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę, DPdiva.com oraz śledźcie ich na Twitterze i Instagramie, aby zobaczyć więcej podwójnej akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.