Scarlet Lyone debiutuje z Ashton Avenue w nowej scenie i galerii

Księżniczka z Perth, Scarlet Lyone, powraca z soczystą, nową zawartością, aby jej fani mogli marzyć i śnić na jej temat. Gorąca australijka debiutuje z Ashton Avenue w zupełnie nowej scenie i galerii wydanej na jej OnlyFans.

'

Wspaniała brunetka Ashton Avenue ma długą listę wyróżnień, w tym bycie nazwaną ’Miss Exotic Angel Australia’ w 2018 roku, ’Najlepsza Striptizerka’ zarówno 2016 i 2017 od AAIA i wygrywając ’Miss Erotica Australia’ dwukrotnie. A na dodatek Ashton została przedstawiona w Playboyu i Penthouse Black Label.

Nie ma wątpliwości, że dwie piękności, Scarlet Lyone i Ashton pasują do siebie idealnie jak kawałki układanki. Od pierwszego delikatnego pocałunku do ostatniego drżącego orgazmu, ich miłosna symfonia zniewala widzów w hipnotyzującej erotycznej rozkoszy.

Jak sama przyznaje, Scarlet nigdy nie była bardziej podekscytowana premierą nowej sceny.

„Od dawna drażniłam się z moimi fanami na mediach społecznościowych, publikując posty dotyczące pracy z jedną z ulubionych australijskich gwiazd dla dorosłych, Ashton Avenue” powiedział Scarlet. „Wiem, że wszyscy czekali, aby zobaczyć nas razem. W tym tygodniu wypuszczam naszą debiutancką scenę i kilka galerii dla moich widzów, aby ślinili się na widok dwóch moich ulubionych kolaboracji z nią.”

Scena i galeria oferują różne odcienie Scarlet, ale fanów czeka pikantna uczta bez względu na to, gdzie zaczną. Scarlet i Ashton nie powstrzymują się, jeśli chodzi o eksploracje własnych ciał i zawsze kończą z satysfakcją.

„Nie wiem, co moi fani będą chcieli zobaczyć bardziej” – zwierza się Scarlet – „scenę, w której smakujemy i drażnimy się nawzajem, obserwując, jak Ashton sprawia, że dochodzę pod twardym strumieniem wody z prysznica, czy 16 zdjęć XXX, na których bawimy się na łóżku?”.

Z tak wielką chemią ta dwójka naturalnie już rozmawia o kolejnej sesji zdjęciowej w najbliższym czasie: „Tak bardzo kochałam pracę z Ashton i nie mogę się doczekać, aby tworzyć z nią więcej w przyszłości”.

Zobacz obie nowe sceny Scarlet, w galerii, a następnie przejrzyj jej inne dostępne prace na onlyfans.com/scarletlyone

Scarlet Lyone zaktualizowała swój uchwyt na twitterze do @Scarletlyonex i mają nowe konto na Instagramie @scarletcentrefold. Aby uzyskać więcej jej treści odwiedź jej ManyVids i OnlyFans.

Śledź Ashton Avenue na Twitterze i Instagramie oraz subskrybuj jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.