SayUncle celebruje magiczne chwile pomiędzy mężczyznami w nowych scenach

Sieć SayUncle zabiera się za męskie sprawy, wydając pięć nowych tytułów z ich najbardziej pożądanych serii premium kina gejowskiego. Każdy fan męskiej miłości z pewnością znajdzie coś dla siebie.

'

Sieć SayUncle wprowadza w tym tygodniu porywające, nowe treści gejowskie ze swoich najlepszych serii. Będzie trochę relaksu podczas terapii, wojskowej musztry, niespodziewanej akcji podczas masażu i wszystkiego tego, co kochają fani gejowskiego porno:

Podczas jazdy po okolicy, Robert zatrzymuje się, aby podwieźć seksownego nieznajomego (Cain Gomez) i ma nadzieję, że będzie ich czekać niesamowita jazda w najnowszej scenie od Latin Leche, 'The Hitchhiker’.

W Missionary Boys znowu będą grzeszyć, kiedy biskup (Timber Adams) i proboszcz (Jack Waters) składają przysięgę i przyrzekają sobie nawzajem oddanie, ochoczo konsumując swoją wieczną miłość w 'Eternal Partners’.

Kiedy żołnierze Frank Bauer i Gabriel Chiappe oferują sobie pomocną dłoń podczas treningu w Military Dick, tak jak sugeruje tytuł 'Military Workout Turns Naughty’ ich trening skupi się na zupełnie innym aspekcie fizyczności i wydolności.

Nowa scena Therapy Dick sięga głęboko i to w więcej, niż jednym znaczeniu, gdy terapeuta (Brody Kayman) pomaga nowemu klientowi (Emrys Angel) poskładać kawałki jego życia seksualnego w 'The Recreation’.

Natomiast Bully Him oferuje zarówno relaks jak i adrenalinę z przystojnym Johnnym Fordem, który czeka na swojego masażystę, tylko po to, by zostać zaskoczonym od tyłu przez podstępnego Dylana Hayesa w 'I’ll Teach You Respect’.

Jeżeli chcecie poznać wszystkie gejowskie serie premium sieci SayUncle odwiedźcie stronę SayUncle.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.