Savannah Bond jest gotowa na przyjemności w DP Diva

Blondynka Savannah Bond debiutuje w DP Diva w zupełnie nowej hardcoreowej scenie. Wydana wczoraj i wyreżyserowana przez Maestro Claudio 'Blonde Aussie Savannah Bond Enjoys Rough DP’ przedstawia Savannah z Michaelem Stefano i Ramonem Nomarem.

'

Ubrana w czarną bieliznę, Savannah Bond jest natychmiast witana przez Michaela Stefano i Ramona Nomara którzy, w seksowny sposób zajmują się jej stopami. Po tym jak jej zalotnicy dają jej trochę oralnej przyjemności, Savannah schodzi na kolana, aby zrobić im głębokie gardło. Podczas gdy Savannah jest podwójnie penetrowana rzuca sprośne słówka w stronę swoich partnerów, a następnie kończy scenę z podwójnym wytryskiem na twarzy.

„Absolutnie podobała mi się praca z dwoma moimi ulubionymi wykonawcami,” skomentowała Savannah. „Posiadanie ich obu razem w sobie było tak ekscytujące. Ta scena doprowadziła mnie do takiego mocnego orgazmu. Praca dla Claudio to taka przyjemność, uwielbiam jego pasję, która przekłada się na niesamowite sceny.”

Michael Stefano, jeden z partnerów Savannah w tej scenie skomentował, „Savannah jest super napaloną divą, która nie chce niczego więcej niż być nadziewana w każdej dziurce. Jej seksualny apetyt jest wybuchowy i ta scena jest tego dowodem”.

„Kiedy wspaniała kobieca supergwiazda i dwóch doświadczonych, męskich weteranów występują razem, nie można oczekiwać niczego mniej niż fajerwerków”, powiedział reżyser Maestro Claudio. „I to jest dokładnie to, co wydarzyło się w tej scenie. Jeśli reżyserem jest Maestro Claudio, powstaje prawdziwe arcydzieło”.

Blonde Aussie Savannah Bond Enjoys Rough DP’ jest dostępne wyłącznie na DPdiva.com.

Śledźcie Savannah BondMichaela Stefano, Ramona Nomara, DP Diva oraz Maestro Claudio na Twitterze. DP Diva i Maestro Claudio można znaleźć również na Instagramie. Odwiedźcie oficjalną stronę, DPdiva.com, aby zobaczyć więcej podwójnej akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.