Sarah Jessie bierze się za dwóch w nowym, wydaniu DVD od Dogfart

Wspaniała blondynka Sarah Jessie wie jak zadowolić mężczyznę lub dwóch i to czasami w tym samym czasie. Biuściasta, wytatuowana ulubienica fanów pojawiła się w najnowszym wydaniu DVD 'I Watch Black Men Fuck My Wife’s Asshole! 5′ od DogFart. 

Tought LoveX

Sarah Jessie gra sztywną szefową HR w seksownych okularach i pończochach, która jest szczęśliwą żoną Arielle Aquiny. Sarah odkrywa, że pomimo swojej miłości do żony nadal ma silną potrzebę bycia wyruchaną przez dużego czernego kutasa. Dlatego też potajemnie uwodzi dwóch facetów z działu sprzedaży, granych przez Mazee the Goat i Jamie Knoxxa, podczas przerwy na lunch. 

Żona Sary ma nadzieję zaskoczyć ją podczas lunchu, jednak zamiast tego sama jest w szoku i wstręcie kiedy widzi, jak jej żona jest posuwana przez dwóch czarnych ogierów i nie może oderwać wzroku od tego jak grzmocą ją we wszystkie dziury.

Kiedy Sarah jęczy z rozkoszy i wydaje z siebie jęki jakich wcześniej Arielle nie słyszała, prosi Arielle, aby zrozumiała jej potrzeby i była dla niej wsparciem. Arielle nie może przestać wpatrywać się w szeroko rozciągnięty tyłek Sary i w końcu pomaga swojej ukochanej eksplorować jej fantazje erotyczne. Później, po tym jak dwóch kochanków spuszcza się na twarz Sary, zaprasza ona swoją ukochaną, aby wylizała ją do czysta.

“Uwielbiam kiedy jestem w stanie zaspokoić dwóch napalonych ogierów w tym samym czasie“ – powiedziała Sarah. “To niesamowite uczucie! A dodanie elementu zdrady z Arielle było ogromnym zwrotem akcji! Podoba mi się wszystko w tej scenie i cieszę się, że jest wydana jako część nowego DVD, dzięki czemu więcej osób może się nią teraz cieszyć. Wiem, że moi fani nie będą chcieli tego przegapić!“.

Sprawdźcie zwiastun sceny na adultdvdempire.com, a następnie zamówcie swoją własną kopię DVD.

Śledźcie Mazee the Goat i Jamie Knoxxa na Twitterze.

A na wypadek gdybyście przegapili, w zeszłym tygodniu Sarah miała również premierę swojej nowej sceny POV w wirtualnej rzeczywistości, od Naughty America. Nagrana w 8K scena jest częścią serii My First Sex Teacher i Alex Mack, Najlepszy Męski Debiutant 2021 roku według AVN, jest szczęśliwcem, który otrzymuje lekcję życia od doświadczonych dłoni, ust i innych dziurek blond uwodzicielki.

Zobaczcie ich w akcji na naughtyamerica.com.

Śledźcie Sarę Jessie na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans. Dowiedzcie się, jak kupić replikę cipki Sary i jak otrzymać darmową parę jej majtek na mypornboutique.com.

Alexa Macka można znaleźć na Twitterze, a po więcej jego treści zajrzyjcie do jego sklepu na ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.