Sarah Arabic Występuje Naprzeciwko Alphonso Layz w Nowej Scenie Blush Erotica

Blush Erotica wydało „A Dance For Two”, parną nową scenę z udziałem Sarah Arabic i Alphonso Layz. W historii napisanej przez Crimson Kitten, głos podkłada Lady Apollo, natomiast opracowana i nakręcona została przez Sinematographera.

'

A Dance For Two” jest pierwszą sceną Blush Erotica z Sarah Arabic. Sarah wcześniej już współpracowała ze studiem przy „See You Real Soon” gdzie podkładała głos w języku arabskim. W miarę jak Blush Erotica rozszerza swoją oglądalność, firma chce zaoferować większą ilość erotycznych historii w różnych językach.

Podczas najnowszej sceny, przypadkowe spotkanie dwóch zamaskowanych nieznajomych prowadzi do tytułowego prywatnego tańca dla dwojga. Sarah Arabic i Alphonso Layz spotykają się pod koniec nocy, aby spełnić swoje fantazje. Alphonso nie traci czasu i od razu schodzi w dół, drażniąc jej łechtaczkę i sprawia, że Sarah pożąda jego penisa. Sarah nie pozostaje dłużna i odwdzięcza się tym samym, robiąc mu długie loda. Następnie, nie mogąc już dłużej czekać Sarah dosiada Alphonso i rozpoczyna z nim miłosny taniec, podczas którego wielokrotnie dochodzi.

Sarah Arabic powiedziała: „To było niesamowite pracować z Blush Erotica i Alphonso Layz nad tym projektem. Uchwycili intymność w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałam”.

„Praca z Blush Erotica i Sarah Arabic była czymś więcej niż doświadczeniem, to była zmysłowa podróż. Pokochacie tę przejażdżkę” – skomentował nagrodzony przez AVN aktor Alphonso Layz.

Jeżeli chcecie poznać unikalną koncepcją produkcji dla dorosłych jaką oferuję Blush Erotica obejrzyjcie „A Dance For Two’’ na blusherotica.com.

Śledź na Twitterze Sarah Arabic, Alphonso Layz oraz Blush Erotica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.