Sabien DeMonia walczy o przyjęcie do 'Slut Academy’ w nowej scenie Adult Time

Sabien DeMonia walczy o dostanie się do najsłynniejszej akademii dziwek na świecie w najnowszej scenie, w której występuje i którą wyreżyserowała dla swojego kanału Adult Time. Sabien została również drugi rok z rzędu nominowana do nagrody Bazowie! w jednej z ich głównych kategorii.

ILoveBlackGirls

Żyjąc zgodnie ze swoim dzikim i podniecającym tytułem, nowa scena Sabien Demonii, 'Slut Academy’, miała niedawno premierę na jej kanale Adult Time. Sabien ma nadzieję dostać się do znanej na całym świecie, najsłynniejszej akademii dziwek. Ale żeby jej się to udało, musi najpierw przejść udaną rozmowę z Panią Dyrektor Tori Cummings, której nazwisko jasno daje do zrozumienia czego oczekuje podczas rozmowy. Dwie biuściaste gorące laski nie szczędzą sił i dają widzom celujący popis, którego długo nie zapomną.

„Tori i ja jesteśmy wielkimi przyjaciółkami od samego początku obu naszych karier. Poznałyśmy się przed kręceniem naszych pierwszych scen w jednym domu modelek w Pradze i od tego czasu jesteśmy przyjaciółkami. Uwielbiam z nią kręcić. Na planie panuje taka fajna atmosfera! Byłam zachwycona, że po nakręceniu z Tori mojej sceny Kink, zgodziła się nakręcić tę znacznie lżejszą scenę, w której postanowiłyśmy zamienić się rolami i dodać do niej trochę humoru”, powiedziała Sabien DeMonia.

Członkowie Adult Time mogą zobaczyć ’Slut Academy’ i pięć poprzednich scen Sabien na jej kanale na Adult Time.

Sabien jest także, drugi rok z rzędu, kandydatką do tytułu Najstraszniejszej Cosplayerki w nagrodach Sexy Fandom, Bazowie!. Fani mogą głosować na nią codziennie i prowadzić ją do zwycięstwa na stronie sexyfandom.com.

Śledźcie Sabien DeMonię na Twitterze i Instagramie oraz dołączcie do jej OnlyFans. Wszystkie linki Sabien dostępne są pod adresem linktr.ee/CumAndGetMe.

Tori Cummings znajdziecie na Twitterze i Instagramie. Sprawdźcie jej OnlyFans dla bardziej pikantnych treści. Wszystkie jej linki dostępne są na linktr.ee/toricummingsofficial.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.