Rudowłose zapaśniczki walczą w półfinałach Evolved Fights Lez

Jesienna seria Evolved Fights Lez’s jest w pełnym rozkwicie i właśnie miał miejsce drugi półfinał. Sarah Brooke (jako Pitbull) i Bella Rossi (jako Gorilla Screw) walczą o wejście do finału i zrobią wszystko, aby się w nim znaleźć.

W maju, dwie rudowłose MILF’y Sarah Brooke i Bella Rossi spotkały się w MILF Mini Tournament, ale to był jedynie przedsmak jesiennego spotkania, w którym obie zawodniczki walczą o możliwość wystąpienia w finale.

Do tej pory Sarah triumfowała nad Paris Love, a Bella znokautowała Avery Jane. Żadna z nich nie powstrzymuje się przed niczym i zdecydowanie chce zdobyć ostateczny tytuł Największej Seksualnej Wojowniczki Wszechczasów. Kto odejdzie jako zwycięzca intensywnej walki seksualnej składającej się z trzech rund? Obie gladiatorki mają równe szanse! Zwyciężczyni nie tylko awansuje do finału, ale także będzie za pomocą strap-ona pieprzyć przegraną i używać jej ciała dla swojej przyjemności, zanim zostanie ostatecznie pokonana w wyrzucona z maty.

„To jeden z najbardziej intensywnych meczów tego roku i cieszyłam się każdą sekundą tego pojedynku. Obie panie mają siłę, wolę i sporą liczbę zwycięstw pod swoim pasem. To była zdecydowanie walka o to, kto zwycięży”, powiedziała Ariel X.

Zobaczcie kto wygrał na evolvedfightslez.com.

Nie jesteście członkami Evolved Fights Lez? Teraz jest idealny czas, aby dołączyć i zobaczyć niektóre z największych pojedynków wrestlingowych na evolvedfightslez.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.